تست آرکتایپ (کهن الگو) زنان

525

شروع تست آرکتایپ (کهن الگو) زنان

 

 

۱٫– از آنجائی که ترجیح می دهم به جای بیرون رفتن در خانه و با خانواده باشم، و زیاد از خانه خارج نمی شوم، لباس و آرایشم اصلا مهم نیست.
۲٫– من لباس های راحت تر مثل تیشرت و جین را به لباسهای تنگ تر و شیک تر، ترجیح می دهم .
۳٫– من لباسهایی زیبا احتمالا با طرح های گلدار و یا چاپی می پوشم ،که شاید دارای زوائد و تزئیناتی هم باشند با که احساسات دخترانه من تطابق بیشتری دارند، حتی اگر به نظر بیاید آرایش و لباس من غیر معمول و غیر متعارف است (مثل همه نیست)
۴٫– سبک لباس پوشیدن من محافظه کارانه است. ترجیح می دهم مطابق عرف و رسمی لباس بپوشم و آرایشی سبک داشته باشم. کت و شلوار و لباسهای رسمی را به لباسهای تن نما ترجیح می دهم،کمتر از کفش پاشنه بلند استفاده می کنم با ، حداقل جواهرات – غیر از حلقه ازدواجم
۵٫– من عاشق این هستم که خیلی زنانه و جذاب لباس بپوشم و آرایش کنم و طرز لباس پوشیدنم جذابیتهای وجودم را کاملا نشان بدهد. دوست دارم جواهراتم را با دقت و سلیقه انتخاب کنم، همچنین روسری های رنگین ابریشمی ام را که برای ست کردن با لباسهایم استفاده می کنم.
۶٫– من به پیروی از مد علاقه ای ندارم و لباسهای سنتی و کلاسیک را ترجیح می دهم – برخی ممکن است لباس پوشیدنم به را سبک لباس پوشیدن مردانه نزدیک بدانند – درحقیقت با لباس پوشیدن به سبک مردانه احساس بهتری دارم.
۷٫– من ترجیح می دهم لباس کارایی بیشتری داشته باشد تا اینکه مد روز باشد، من علاقه مند به جلب توجه دیگران به سمت خودم با نوع لباس پوشیدنم نیستم ، بنابراین، من سبک لباس پوشیدن بسیار ساده را در رنگ های خنثی ترجیح می دهم.
۸٫– من بیشتر به افکار و اندیشه های خودم وابسته هستم تا هوشیاری دقیق به بدنم.
۹٫– بدن من نیاز به ورزش مداوم دارد (تناسب اندام در زندگی من اولویت محسوب می شود). یک لمس ساده برای من کافیست و به نوازش علاقمند نیستم. وجود فاصله احساسی را ترجیح می دهم.
۱۰٫– من بطور مداوم از تماس بدنی با آنانیکه رابطه عاشقانه دارم لذت می برم و آنرا جستجو می کنم. عاشق استفاده از عطر و لوسیون های پوستی هستم که پوست مرا برای لمس کردن به مانند یک کودک نرم و لطیف می کند.
۱۱٫– صادقانه، من خیلی وابسته به فیزیک و بدنم نیستم. این موضوع آنقدر در خود آگاه من به اندازه آگاهی من از اندیشه های درونی، رویاها و قوه مخیله ام نیست.
۱۲٫– من خیلی علاقمند به تمرکز بر روی بدنم نیستم، چیز های مهمتری برای توجه دارم. فعالیت های من: سازمان، جلسات، بهبود فعالیت های خانوادگی. من کمی احساس ناخوشایندی در رابطه با امور مربوط به فیزیکم دارم.
۱۳٫– بدن من برای پرورش بچه (حاملگی و در آغوش گرفتن) ساخته شده است. اینگونه تماس های بدنی، لذت بیشتری نسبت به سایر تماس ها به من می دهد. من علاقمند به رابطه جنسی، به جهت خود رابطه نیستم. مگر اینکه در انتظار یک بچه دیگر باشم که در این صورت من عاشق آن هستم.
۱۴٫– توجه و مراقبت من از بدنم شبیه به مراقبت و توجه من به منزلم است. من به بدنم بیشتر از اینکه فقط قادر به عملکرد خوب باشد، توجه نمی کنم. من از لمس توسط همسرم لذت می برم. اگرچه این، چیزی نیست که به آن فکر کنم.
۱۵٫– اگر خانه من در همسایگی افراد با پرستیژ قرار داشته باشد، اثری که من می خواهم در خانه ام داشته باشم زیبایی محافظه کارانه است. من یک خانه بزرگ، مجلل، تمیز و مرتب را ترجیح می دهم (جاییکه بطور واضحی مهمانان عالی رتبه همسرم را پذیرایی کند و من را به عنوان یک زن کدبانو نشان دهد).
۱۶٫من از زندگی شهری لذت می برم. بنابراین از آپارتمان نیز لذت می برم. اگر خانه من نزدیک کتاب فروشی و محل کارم باشد یک امتیاز مثبت نیز خواهد داشت. متمایل به کار کردن با ساعت های طولانی هستم. ممکن است کامپیوتر و لوازم کاری ام را روی میز ناهار خوری پیدا کنید. من خیلی اوقات درگیر کارم هستم.
۱۷٫– اغلب از خانه من بوی غذا و خوراکی ساتع می شود. من خانه ای را که دارای اتاق های زیاد برای خانواده، بچه هایم و دوستان بچه هایم داشته باشد را ترجیح می دهم. خانه من به ندرت مرتب است. ولی برای همه مکان بسیار خوبی است برای زندگی و لذت بردن.
۱۸٫– من خانه ام را با شمع و یا سایر وسایلی که حس و حال ویژه ای را ایجاد می کنند تزئین می کنم. من به حریم خصوصی، بیش از تعداد زیادی مهمان نیازمندم.
۱۹٫– خانه من بطور قابل توجهی دارای طرح های رنگارنگی است که بطور با سلیقه کار شده اند، قطعات هنری دوست داشتنی، مبلمان دارای پارچه های فوق العاده، فرش های مجلل که پای شما در آن فرو می رود.
۲۰٫– من زندگی خارج از شهری را ترجیح می دهم، نزدیک تر به طبیعت تا شهر. اگر در شهر زندگی کنم ترجیح می دهم خانه ام نزدیک یک پارک باشد تا بتوانم از درختان و حیات وحش لذت ببرم. در خانه ام، گیاهان روی قطعات هنری خیالی را ترجیح می دهم. مبلمان من راحت و ساده است.
۲۱٫– من عاشق خانه داری هستم و این حس در من قوی است. من با کارِ خانه مانند مراقبه درگیر می شوم. خانه من تمیز و مرتب است البته نه خیلی سختگیرانه. من در خانه ام همیشه گل تازه و شاداب دارم. نان تازه پخته شده چیزی است که من برای تهیه اش می کوشم.
۲۲٫– من غذا های سالم و ارگانیک را به غذاهای فروشگاهی ترجیح می دهم. عمداً و آگاهانه غذا می خورم چرا که برای سلامتی و تناسب اندام ارزش قائلم. بدن من به پروتئین برای فعالیتهای فیزیکی ام نیاز دارد.
۲۳٫– من بیشتر به محیطی که غذا می خورم، مشتاق هستم اگرچه واقعاً از غذای خوب لذت می برم. حس آنرا دوست دارم (تجربه بافت غذا در دهانم). من دوست دارم هنگام صرف نوشیدنی ها، موقعی که می خواهم با انگشت، مزه به دهان معشوقم بگذارم، آنرا بکشم و به این ترتیب با او شوخی کنم. از همه مسائل رمانتیکش لذت می برم.
۲۴٫– من ترجیح می دهم غذای بیرون بخورم. زمان کافی و یا علاقه به پخت و پز برای خودم، ندارم. من غذا خوردن با یک دوست در یک رستوران و گفتگوی مهیج با یکدیگر را ترجیح می دهم.
۲۵٫– من عاشق این هستم که خانواده و بچه داشته باشم تا برایشان پخت و پز کنم. عاشق آماده کردن غذای کافی برای همه هستم تا لذت ببرند.
۲۶٫– زمان صرف غذا، فرصت بسیار مهمی برای خانواده است و انتظار دارم اعضاء، گفتگو و آداب مناسبی در این هنگام داشته باشند چون این خیلی برایم مهم است.
۲۷٫– غذا خوردن برایم خیلی مهم نیست. من ممکن است به یک تکه پنیر یا هر چیز دیگری که هوس کنم ناخنک بزنم. ولی برایم نشستن سر میز برای صرف غذا مهم نیست.
۲۸٫– مهیا کردن غذا یکی از مهمترین جنبه های حس خانه داری من می باشد. من ترجیح می دهم که غذاهای مقوی را در یک وضعیت آرام و بی تکلف تهیه و آماده کنم.
۲۹٫– تصور می کنم دوستان یا حیوانات قسمتی از دوره کودکی من به عنوان همراه و حامی من بوده اند.
۳۰٫– من تصور می کنم یک آدم بزرگ بودم همراه با احساس داشتن یک همدم در کنارم برای آنکه به او توجه بکنم. لذت بردن از خانه عروسک هایم و داشتن میهمانی های بزرگسالانه.
۳۱٫– من دوست داشتم هنگام بازی کردن با عروسک هایم نقش مادر را داشته باشم. آنها را بگردانم و غذا بدهم.
۳۲٫– من عاشق کتابهایم بودم. در آن دوران من بافتنی، قلاب بافی و خیاطی آموختم. من از خط خطی کردن، شطرنج و فعالیت های ذهنی و یا فعالیت هایی که به هماهنگی دست و ذهن نیاز داشت، لذت می بردم.
۳۳٫– من عاشق بودن در درختزار ها، جستجوی گیاهان مختلف، جویبارها و تماشا کردن موجودات کوچکی که در آنها زندگی می کردند، بودم. از مشاهده اجسام در زیر میکروسکوپ لذت می بردم. از تیر اندازی و سایر ورزش ها نیز لذت می بردم.
۳۴٫– من عاشق لباس پوشیدن بودم. امتحان لباس های فریبنده مادرم، گشتن اطراف کفش های پاشنه بلندش و آرایش کردن.
۳۵٫– من خودم را بصورت یک بچه حفظ کردم. آرام و مستقل و پذیرا بودم اگرچه از اینکه با خودم بازی کنم، راضی بودم. خودکفا و آرام. نه از کسی راهنمایی و اشاره می خواستم و نه میل به خواهش از دیگران داشتم.
۳۶٫– اوایل، من متمایل به جذب پارتنرهایی بوده ام که بصورت ویژه برایم مناسب نبوده اند. خلاق، دمدمی مزاج، هیجانی، لطیف، افرادی که من را شیفته و مجذوب می کنند، دارای روابط قوی، افرادی که حس جنسی من را تحریک می کنند، افراد دارای کلامی شاعرانه، غیر فابل پیش بینی، فریبنده، عشاق حساس. زمانیکه بزرگ شدم، من یک پارتنر با تجربه، تحصیل کرده و خوش سلیقه، لباس، گلها و داستان های عاشقانه را ترجیح دادم.
۳۷٫– من متمایل به سمت عشاقی هستم که زنان تیپ مادر را می پسندند.انتظار زیادی از آنان ندارم. آنها بیشتر برایم شبیه بچه ها هستند. تمایل دارم بدهم بیش از آنکه بگیرم. از مراقبت همسرم از من واقعاً قدردان هستم. از نظر مالی، ترجیح نمی دهم که بیرون از خانه کار کنم. می خواهم احساس سلامتی، امنیت و تمرکز روی خانواده و بچه هایم داشته باشم.
۳۸٫– من متمایل به افرادی هستم که از نظر فکری به من نزدیک باشند. شخصیت آنها یک جنبه خلاقانه، هنری، شفادهنده یا موسیقایی دارد. همسری می خواهم که من را پرورش دهد. ما علاقمندیم که مسائل را با یکدیگر تقسیم و یکدیگر را تکمیل کنیم. ما شبیه شرکایی هستیم که از فعالیتهایی که دوست داریم با یکدیگر انجام دهیم، لذت می بریم. فضا و آزادی زیادی به یکدیگر می دهیم، این برای من خیلی مهم است. من به این فضا ها نیاز دارم تا احساس عشقی من را تحریک نماید.
۳۹٫– من متمایلم توسط فرد موفقی که در محیط کاری ام قرار دارد، جذب شوم. من اهل روابط رمانتیک نیستم. طبیعت من برون گراست. به سمت افرادی که برای زندگی شهر نشینی تربیت شده اند و از آن لذت می برند، کشیده می شوم. عقلانی و با علایق سیاسی. من نیاز دارم که بصورت عقلانی، تحریک شوم.
۴۰٫– من دوست دارم افرادی به من جذب شوند که بطور کامل برعکس من می باشند: آدمی که می تواند گلیم خود را در اجتماع از آب بیرون بکشد، سفت و محکم و آهنربایی، کشش جنسی زیاد، غالب و مسلط. یا آنهایی که خیلی بزرگتر از من هستند و بعنوان معلم و راهنمای معنوی و عاشق من رفتار می کنند.
۴۱٫– من همیشه بوسیله افراد در حال ترقی و پیشرفت و مقتدر جذب می شوم. افراد موفقی که وعده موقعیت اجتماعی برجسته ای را که من به آن افتخار می کنم، می دهند. من متمایل خواهم بود تا زندگی شخصی ام را برای حمایت و موفقیت بیشتر آنان صرف نمایم.
۴۲٫– من متمایل به جذب افرادی هستم که به سمت طبیعت آرام، محجوب، متمایل به خانه و خودکفای من گرایش دارند. کسی که می داند من برایش یک همسر خوب خواهم بود. همسر من تمایل به نان آور و رییس خانواده بودن، دارد. ما هر دو بطور مساعدی مستقل هستیم و رابطه جنسی دارای اولویت در رابطه ما نیست.
۴۳٫– به دلیل آنکه من خیلی آدم صاحب نظری نبودم، به ازدواج متقاعد شدم و یا اینکه، احساس کرده بودم که این یک سنت اجتماعی و فرهنگی است که باید آنرا اجرا می کردم. من یک ازدواج از پیش تعیین شده انجام دادم. یا اینکه، از ازدواجم تصور دیگری، غیر از چیزی که اتفاق افتاد داشتم. اعتقاد و آرزوی یک رابطه معنوی بالاتر را دارم.
۴۴٫– ازدواج مهمترین مسئله در زندگی من است (چیزی که انتظارش را کشیده بودم). در ازدواج احساس کامل شدن، می کنم و همسر یک فرد امید بخش، در حال ترقی و پیشرفت و حرفه ای شدن. نقشی که هر یک از ما در زندگی ایفا می کنیم، نقش بسزایی در استواری و ثبات ازدواجمان دارد که این برایم اهمیت دارد. من برای “بهتر و بدتر” ازدواج می کنم. می خواهم از خود گذشتگی را از طرف همسرم تجربه کنم. این اولویت اول من خواهد بود.
۴۵٫– ازدواج به نوبه خود اهمیت کمتری نسبت به تجربه رضایتمندی عشقی دارد. زمانی که آن پایان می یابد، دیگر تمام شده است. نتیجه، سرمشقی خواهد بود برای روابط آینده. از آنجاییکه من حسود نیستم، طبیعت یک رابطه عشقی (هوس آلود) را می شناسم. من خودم، تمایل به یک رابطه عشق بازی (پریدن) با دیگران را داشته ام.
۴۶٫– من بطور ویژه بسمت ازدواج کشیده نمی شوم. طبیعت مستقلی دارم و آزادی ام برای خیلی مهم است. واقعاً احساس نیاز به فرد دیگری برای تکاملم نمی کنم. اگرچه، یک رابطه رفاقتی و دوستانه، می تواند برای من جاذبه داشته باشد. امکانش وجود دارد که ما تصمیم بگیریم تا ترجیحاً با هم زندگی کنیم تا ازدواج کنیم. در زندگی مشارکتی ام، به مساوات نیاز دارم. پس بعید است که نام خانوادگی ام را تغییر دهم (فامیلی همسرم را برای خودم انتخاب کنم).
۴۷٫– اشتیاق من به ازدواج جهت خلق یک محیط امن همراه با یک پارتنر مسئولیت پذیر می باشد. کسی که بچه درست کند و از بزرگ کردن آنها لذت ببرد.
۴۸٫– من یک رابطه همراهانه (یک رابطه متقابل سودمند) در ازدواج را به احساسات تند و تیز ترجیح می دهم. ما بسیار زیاد از ارتباط با حوادث، سیاست و شغلمان لذت می بریم. از دیگر سو، احساسات و عواطف موضوع بحث ما نیستند.
۴۹٫– من واقعاً جاه طلبی و بلند پروازی در دنیای خارج ندارم. من یک زندگی آرام در خانه را ترجیح می دهم و با تنهایی راحت هستم. امکان دارد پارتنر من دائماً در سفر، یا برای کار، دور از خانه باشد. یک خانه دار و فرد سنتی هستم. اگرچه نیازی به تکمیل احساسات و هیجاناتم از طرف پارتنرم ندارم. اینها مراد درونی من را تامین نمی کنند.
۵۰٫– از نظر من تمایلات جنسی و ازدواج پیوسته به هم هستند (باهم یکی هستند). در اصل من مراقب این بوده ام که حتی الامکان از روابط جنسی خودداری کنم. ارتباط جنسی قسمتی از نقش من در قبال همسرم است که باید به او ارائه بدهم. من به مهارت همسرم در تحریک میل جنسیم اعتماد کرده ام و تک همسری برای من (ارتبطات جنسی تنها با همسر) نکته اصلی و اساسی می باشد.
۵۱٫– زمانیکه جوانتر بودم بیشتر اغواگر بودم. من واکنشهای جنسی بالایی دارم که به راحتی توسط معشوقم تحریک می شوم. ترجیح می دهم معاشقه بخش عادی و همیشگی در فعالیت های جنسی مان باشد. رفتار من در مقابل (نسبت به) ارتباط جنسی بیشتر غیر منتظره و محتمل الوقوع می باشد.
۵۲٫– در سالهای جوانی من بیشتر انرژی ام را بر روی شغل و مسئولیتم می گذاشتم. احساسات من بیشتر با عقل و خردم در ارتباط بود تا با تمایلات جنسیم. من خیلی به ابراز عشق ، به اندازه ای که به ابراز عقاید در بحثها علاقه دارم، علاقه مند نیستم. اگر افکارم را بر روی این موضوع متمرکز کنم می توانم یک عاشق تمام عیار باشم.
۵۳٫– در سالهای اخیر من علاقه مند به داشتن بچه بودم، نه فقط داشتن رابطه جنسی. برای نشان دادن صداقت قبل از معاشقه فقط نوازش می کنم. در این هدف خاص، برای من ارتباط جنسی آنقدر مهم نیست که بچه دار شدن مرا خشنود می کند.
۵۴٫– وقتی جوانتر بودم رابطه جنسی برایم مانند یک ماجراجویی بود. با این وجود وقتی به بلوغ رسیدم و استقلال و آزادی من افزایش یافت، رفاقت و همراهی و شراکت در فعالیت ها با همسر (معشوقه ام) و یک دوست خوب بودن، مهمتر از رابطه جنسی به نظر می آمد.
۵۵٫– من قبلاً ارتباط جنسی را در خود بیدار نکرده بودم تا اینکه از آن جلوگیری کنم. اگر حقیقت گفته می شد، من بیشتر احساسی شبیه به دختر بچه داشتم تا یک زن. با این حال واقعاً احساس بهتری در مورد خود داشتم وقتی شهوت، احساسات و طبیعت خود را کشف کردم.
۵۶٫– داشتن یا نداشتن رابطه جنسی برای من مهم نیست. در اصل احساس جنسی من تا زمانیکه معاشقه وارد کار بشود ساکن و خاموش است. زمانیکه معاشقه اتفاق می افتد از آن لذت می برم. این یک حادثه گرم و پرحرارت است که من و معشوقم با هم در آن شریک می شویم. به هرحال اگر این اتفاق هم نیوفتد هم من رابطه جنسی را برقرار می کنم.
۵۷٫– با اینکه بچه ها را دوست دارم ولی فشار غریزی قوی برای مادر شدن ندارم. من از حالت و فعالیتهای ورزشی خودم بیشتر از حامله بودن لذت می برم. به ارث بردن یک خانواده آماده هم به یک میزان خوشحالم می کند. من به این توجه دارم که فرزندانم را تشویق کنم تا زودتر به استقلال برسند. از اینکه آنها را به تفریح ببرم و به آنها در مورد حیوانات و طبیعت آموزش بدهم لذت می برم.
۵۸٫– من فشار غریزی شدیدی برای مادر شدن دارم. به دنیا آوردن بچه و پرستاری و نگهداری از فرزندان خودم برایم بسیار پراحساس است. بچه نداشتن می تواند یک آرزوی برآورده نشده باشد.
۵۹٫– بچه ها قسمتی از یک خانواده هستند. من از فرزندانم رفتارهای خوب و موفقیت انتظار دارم. آنها باید باعث سربلندی والدین خود باشند.
۶۰٫– اگر حق انتخاب داشته باشم، انرژی ام را بر روی شغل و کارم متمرکز می کنم تا بچه دار شدن. هرچند بدنبال این هستم تا فرزندانم به سن عقلانی برسند تا بتوانم از برنامه ها ومصاحبتم با آنها لذت ببرم. ترجیح می دهم که فرزندانم حس کنجکاوی، منطق و استقلالشان رو نشان بدهند، نه گریه های بچگانه شان را.
۶۱٫– من عاشق تحریک حس خلاقیت و خودشناسی فرزندانم هستم و آنها را به سمت رفتار و منش خوب سوق می دهم. من توانائیهای فرزندم را در مسیری که برای او احساس زیبا و قابل قبول ایجاد کند بیرون می کشم. هرچند متوجه یک ناهماهنگی هستم که در یک زمان نهایت توجهم را به فرزندانم معطوف می کنم اما بعد در زمانی دیگر، در هنگام انجام فعالیتهای اجتماعی ام این توجه را نسبت به او ندارم. من با فرزندانم گرم و صمیمی و بخشنده هستم اما آنها را در مرکز زندگی ام قرار نمی دهم.
۶۲٫من نسبت به خواسته ها و نیازهای فرزندانم حساس هستم. هرچند در نظم دادن به آنها دچار مشکل شده ام. خیلی خوب محدودیت قرار نداده ام. احساس راحتی نمی کنم که آنها را تحت فشار قرار دهم. از پرورش قدرت تصور آنها در هنگام بازی و قصه خوانی لذت می برم.
۶۳٫من محیطی امن و راحت را با پذیرش عشق و محبت برای خانواده و فرزندانم فراهم می کنم. آرزوهای بزرگی برای بچه هایم ندارم و میلی ندارم آنها را مجبور به پیشرفت کنم . آرزوی آنها آرزوی من است (به شادی آنها من هم شاد هستم). البته به این مسئله آگاهی دارم که کسانیکه دوستشان دارم ممکن است من را آدمی خونسرد و منفعل تلقی کنند.
۶۴٫– من خواندن، نوشتن، رویاپردازی روزانه، تصور کردن ، تجسم ، خیالبافی را دوست دارم. باغچه ام و پرورش گل و گیاهان را دوست دارم. همچنین از دوستانم لذت می برم . من نیاز به زمان کافی برای تنها ماندن دارم تا خودم را بازیافت کنم.
۶۵٫– من عاشق جمع آوری آثار هنری خوب هستم. نقاشی، سفال ، لباسهای زیبا و وسایل بازی و جواهرات. من ازسر زدن به نمایشگاه ها و مهمانیهای هنری و خانه های هنرمندان خوشم می آید. از تئاتر، رقصیدن و اجرای موسیقی خیلی لذت می برم. از مناسبت های اجتماعی خوشم می آید.
۶۶٫– من اشتیاق فراوان برای تفریح دارم، از چادر زدن در مکانهای طبیعی و بکر و دست نخورده لذت می برم. چون ذاتاً ورزشکارم از مسابقات ورزشی و یا تمرین ورزشی با قاعده و منظم لذت می برم.
۶۷٫– من خیلی گرفتار فعالیتهای داوطلبانه در انجمن های محلی و یا در ارتباط با مدرسه فرزندانم هستم. تمایلات خاصی به منظم بودن و مسئول بودن دارم. شغل من بیرون از خانه است اما تعهد و سرسپردگی اصلی من همسرم می باشد. من زمان فعالیتهایم را با زمان همسرم در خانه هماهنگ می کنم.
۶۸٫– من از خواندن مطالبی درخصوص مسائل اخیر سیاسی منطقه، ملی و خارج مرزی لذت می برم. فهمیدم که اینگونه مباحث با آگاهیهای فردی خوب بسیار تهییج کننده می باشند. از فعالیت های احزاب کوچک حمایت می کنم. از موزه و ادبیات لذت می برم. بدنبال مباحث متفکرانه، دیدن ودنبال کردن فیلم های تحریک آمیز هستم.
۶۹٫– درگیری و مشغله با خانواده و دوستان نزدیک و مشارکت با آنها در فعالیت ها مهمترین علاقه من است. من عاشق پختن غذا برای خانواده، دوستان و فرزندانم هستم. تجربه آشپزی را بسیار لذت بخش یافتم. همه را برای خوردن غذا دور هم جمع می کنم تا فرزندانم با هم بازی کنند. من همچنین خیاطی، بافندگی، کیک پزی و درست کردن کلوچه برای فرزندان و دوستانشان را دوست دارم.
۷۰٫– من از زمان آرامش لذت می برم. باور کنید یا نه، من از کارهای خانه ام لذت می برم. این کار برایم مانند مدیتیشن اسست. من در یک زمان بر روی یکی از کارهای خانه تمرکز می کنم و بصورت آهنگین بدون نگرانی از زمان، کارها را انجام می دهم. همچنین از خواندن، دوچرخه سواری، مدیتیشن، گل آرایی لذت می برم. در مواقعی من از نوشیدن چای و مصاحبت آرام با یک دوست عزیز لذت می برم. در مواقعی هم از سکوت دوری می کنم.
۷۱٫– شما معمولاً می توانید من را در میان یک گروه مرد، غالباً بعنوان تنها زن جمع- مانند یک پسر- در حال بحث و گفتگو درموضوعات جدی و سیاسی پر حرارت پیدا کنید. من به اغواگری که زنان دیگر مشغول هستند علاقه مند نیستم.
۷۲٫– من بیشتر در موقعیت های اجتماعی احساس خجالت می کنم. بیشتر یک به یک با کسانیکه به یک گوش شنوا نیاز دارند صحبت می کنم و به مسائل آنها گوش می دهم.
۷۳٫– من ترجیح می دهم در ارتباط اجتماعی با همکاران همسرم و همسرانشان میزبان باشم. دوست دارم در امور شخصیم نظم و ترتیب داشته و نسبت به آن مسئول باشم و با وجود ناکامی و مشکلات، بکار خود ادامه دهم (در مقابل مشکلات مقاومت کنم).
۷۴٫– من عاشق مهمانیها و موقعیتهای اجتماعی هستم تا بدرخشم! من دوست دارم با جمع بجوشم، صمیمی شوم و عشوه گری کنم، و در سراسر اتاق به این طرف و آن طرف بروم. من قطعاً به جذابیتهای فردیم آگاهی دارم و دیگران هم آگاه اند.
۷۵٫– من خارج از محیط خانواده و دوستانم خیلی مشتاق به برقراری ارتباط اجتماعی با سایر افراد نیستم. اغلب به رفتن به اینگونه مکانها احساس بی میلی دارم. نمی دانم با این افراد در مورد چه چیزهایی صحبت کنم.
۷۶٫– متوجه شده ام که نسبت به برقراری ارتباط اجتماعی احساس بی قراری می کنم. تمام اغواگری ها و شور و شوق ها در این خصوص از بین رفته است. ترجیح می دهم با دوستان خانمم باشم و درخصوص مسائلی که برای ما خانمها مهم است صحبت کنم.
۷۷٫– خیلی توجهی به موقعیت های اجتماعی ندارم. ترجیح می دهم در خانه بمانم و یک کتاب خوب بخوانم و از راحتیها و امکانات دور و برم مانند شومینه (اگر یکیش رو داشته باشم) لذت ببرم.
۷۸٫– روابط دوستانه من به حد زیادی در ارتباط با فرزندان، مادران دوستان فرزندانم و مادران بچه های دیگر می باشد. به طور معمول ما عشق به فرزندانمان را بخوبی در کنار علایق خانواده داریم.
۷۹٫– من نسبت به دوستان خانمم یا روابط با خانمها احساس خواهرانه دارم. این نوع روابط برای من خیلی مهم هستند. من به خانمهای دیگر که گروه های مردانه را ترجیح می دهند علاقه ندارم.
۸۰٫– در روابط دوستانه من بیشتر به سمت انرژی عقلانی کشیده می شوم. ما مشخصاً در خصوص کار، سیاست و دیگر مباحث عقلانی گفتگو می کنیم. دوستان من نیز مانند خودم دید وسیعی دارند و بخوبی میتوانیم مسائل را از هم متمایز کنیم و به رقابت های عقلانی با اخلاق ورزشی توجه داریم.
۸۱٫– دوستان من متوجه این هستند که با من متفاوتند. من می توانم بیشتر دمدمی مزاج باشم. دوستان خانم من می توانند در چیزی شخصیت قویتری نسبت به من داشته باشند. برای من گاهی سخت است که “نه” بگویم. برای من سخت است که احساساتم رو در غالب لغت بیان کنم. من به همان اندازه که از بودن با دوستانم لذت می برم از اوقات تنهایی و سکوت هم لذت می برم.
۸۲٫– من آشنایان خانم زیادی در سازمانها و گروههای داوطلبانه گوناگون دارم. با این حال اگر شغل همسرم ایجاب کند که ما تغییر مکان بدهیم، از آنجا که خانواده ام اهمیت بیشتری دارد، می توانم جمع کنم و برای حفظ منافع شغلی همسرم نقل مکان کنم. این برای من از روابط دوستانه مهمتر است.
۸۳٫– من یک دایره وسیع از دوستان و آشنایان خانم دارم. من و دوستان خانمم به شدت در روش زندگی و عشق به هم شبیه هستیم. ما لغزش نمی کنیم چونکه مراقب هستیم طرحها و برنامه هایمان بررسی شده باشد تا بطور تصادفی. یا من دوستان دیگری دارم که به نظر می رسد که از بودن در میان تجربیات عشقی من لذت می برند. من سعی می کنم زمانیکه با دوستانم هستم گشاده دست باشم ، با این حال بنظر می رسد که فقط مشغول برنامه های اجتماعیم هستم.
۸۴٫– من یک یا دو دوست خانم دارم. ما از اینکه زمانهای طولانی را با هم بگذرانیم لذت می بریم. مراقب هستیم که از ارزشهای مشترک و حساسیتهای مشترکمان لذت ببریم. ما برای همدیگر گوش شنوا و قلب مهربان بدون قید و شرط فراهم می کنیم. مشغول غیبت کردن نمی شویم همچنانکه به مباحث جدی هم مشغول نمی شویم.
۸۵٫– من بیشتر کتابهای آشپزی دارم. چون عاشق امتحان کردن دستور پخت های متفاوت هستم. مجلات باغبانی و بافندگی و مجلات صنعتی دارم و در قفسه های کتابخانه هم تعدادی کتاب مخصوص کودکان دارم.
۸۶٫– من علاقه مند به مجله خانه و باغبانی هستم. چون برای من مهم است که چیدمان خانه ام با سلیقه و با شکل مناسب باشد. علاقه مند به کتابهای سفر، مجله جمعیت هستم چونکه به آخرین اخبار (اخبار دسته اول) کنجکاو هستم. همچنین کتابهای رومیزی مصور.
۸۷٫– من دور و برم کتابهایی با موضوع ماوراء الطبیعه و یا معنوی (روحانی) یا روانشناسی یا افسانه ای و عکاسی و خلاقیت نوشتاری دارم. من خیلی از اینکه اوقات آرامشم رو به خواندن اختصاص دهم لذت می برم.
۸۸٫– من در اطراف خودم کتابهای یوگا، رساله ها، قایقرانی و کلک سواری، جغرافیا، بهترین مکانهای تفریحی و کتابهای عکس از پارکهای ملی دارم و از آنها لذت می برم.
۸۹٫– من از کتابهایی که در مورد نقاشان معروف و دیگر هنرمندان و رقاصان معروف و نقاشی است لذت می برم. و همچنین از رمانها و داستانهای کوتاه رمانتیک نیز لذت می برم. من بطور همزمان از چند مجله لباس و جواهر اشتراک دارم.
۹۰٫– من از خواندن مطالبی که ذهن رو به تحریک وا می دارد لذت می برم. مثل اخبار سیاسی، مجلات، مقالات
۹۱٫– من از خواندن داستانهایی در مورد زندگی زنان (زنان مقدس و مشهور) لذت می برم. من تعدادی کتاب بودایی با درسهای اصلی دارم. من همچنین کتابهایی درخصوص نان پزی و گل سازی دارم.

3.3 32 votes
Article Rating
تست استاندارد MBTI
خواندن مقاله
525 Comments
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین لایک
Inline Feedbacks
View all comments
تيارا
تيارا
3 سال قبل

سلام وقتتون بخیر جناب خیر آبادی،ی سوالی داشتم ازتون🙏خانمی که enfp بشه خانومی که هرمس تایپ شخصیتش یا افرودیت ؟

تيارا
تيارا
3 سال قبل

جسارت نشه عزیز میخاستم بنویسم م اشتباه کیبورد شد😅

تيارا
تيارا
3 سال قبل

سلام اقای خیر آبادی عزیزم وقتتون بخیر ،میخاستم بدونمً enfpتو خانوما یعنی اون خانوم هرمس بالایی داره ؟

مهتاب
مهتاب
3 سال قبل

آقای خیرآبادی من دارم دیپلم حسابداری ام رو میگیرم اما عملا هیچگونه علاقه ای به رشته ام ندارم و تنها به خاطر اصرار خانواده وارد هنرستان شدم. اما خیلی به علوم انسانی علاقه مند هستم و میخوام یک سال پشت کنکور بمونم و بعد در آزمون کنکور رشته علوم انسانی شرکت کنم. به جامعه شناسی، تاریخ، ادبیات و فلسفه علاقه دارم. اما بازار کار هم واسم مهمه خیلی…
ممنون میشم نظرتون رو بگید.

مهتاب
مهتاب
3 سال قبل

سلام جناب خیرابادی
من ۱۸ سالمه و این نتیجه تست من هستش
هستیا ۳۴ از ۵۲
آرتمیس ۳۳ از ۵۲
آتنا ۳۱ از ۵۲
آفرودیت ۳۰ از ۵۲
پرسفون ۲۶ از ۵۲
هرا ۲۵ از
دیمیتر ۱۸ از ۵۲
ممنونم از تست رایگانتون
لطفا من رو راهنمایی کنین

Narges
Narges
3 سال قبل

سلام جواب تست من
اتنا۳۴
ارتمیس۳۳
پرسفون۲۸
افرودیت۲۷
هرا۲۳
دیمتر۲۲
هستیا ۱۹
اون تست خودشناسی هم INTp شد

Aftab
Aftab
3 سال قبل

سلام وقتتون بخیر مممون بابت آزمونهای رایگا نتون 🙏
من درآستانه ۳۲ سالگی هستم فوق لیسانس دارم و بیکارم و خیلی سردرگم و ذهنم درگیرای فکرای زیادیه که میدونم خیلیاشون ناکارآمده و ترس از اینکه اتفاق بیافتن داغونم کرده واز صبح تا شب فقط یه گوشه لم میدمو کارخاصی انجام نمیدم ، خیلی اهمال کاری میکنم و تکلیف خودمو نمیدونم حتی انتخایای کوچیک زندگی رو هم باشک میگیرم ، واسترس و اضطراب زیادی دارم که کلی مریضی سراغم اومده همه دکترایی هم که رفتم میگن اضطرابت زیاده که خودشو اینجوری نشون میده ممنون میشم تحلیل تستهامو بگین🙏🙏🌹ESTJ
منضبط
۲۵ از ۲۸
برونگرایی
۲۳ از ۳۵
منطقی
۲۱ از ۳۱
حسی
۱۵ از ۲۸
درونگرایی
۱۲ از ۳۴
شهودی
۹ از ۲۷
احساسی
۶ از ۲۱
معطف
۴ از ۳۱

آزمون آرکتایپ ها
هستیا
۲۷ از ۵۲
آفرودیت
۲۷ از ۵۲
آتنا
۲۴ از ۵۲
آرتمیس
۲۴ از ۵۲
پرسفون
۲۴ از ۵۲
هرا
۲۳ از ۵۲
دیمیتر
۱۸ از ۵۲

Aftab
Aftab
3 سال قبل
Reply to  Aftab

و متاهل هستم آقای دکتر بازم ممنون 🙏

رها
رها
3 سال قبل

سلام من ۱۷سالمه و برای کنکور ریاضی آماده میشم علاقه ای به بازار کار رشته ای که توش هستم ندارم ولی علوم پایه رو شدیدا دوست دارم و میخوام فیزیک بخونم اگر نشد شیمی.(صرفا برای یادگیری علم نه کار)
و اینکه من وضعیت درسیم خوبه اما فیزیکم نه ینی تو بعضی مباحث خوبم اما تو بعضی خیلی بد، چون هم نمیفهممشون هم علاقه ای ندارم بهشون که بخوام تلاش کنم یادبگیرمشون اما شدیدا مباحث فیزیک دانشگاه رو دوس دارم. این تضاد چیه؟ دارم اشتباه میکنم؟
نظرتون با توجه به نتایج تست هام چیه

هستیا ۴۰از۵۲ _ هرا ۳۵از۵۲ _ آرتمیس ۳۳از۵۲ _ دیمیتر ۲۷از۵۲ _ پرسفون ۲۶از۵۲ _ آتنا ۲۳از۵۲ _ آفرودیت ۲۲از۵۲

درونگرایی ۲۲از۳۴ _ منضبط ۲۱از۲۸ _ منطقی ۲۰از۳۱ _ شهودی ۱۸از۲۷ _ برونگرایی ۱۲از۳۵ _ حسی ۱۲از۲۸ _ معطف ۱۰از۳۱ _ احساسی ۶از۲۱

نسرین
نسرین
3 سال قبل

سلام و خدا قوت /نتایج هرا ۲۷آرتمیس۲۳ پرسفون۱۹ آتنا۱۸ هستیا۱۴ دیمیتر ۱۲ آفرودیت۱۱-امکانش هس مرا راهنمایی کنید.

مرضیه
مرضیه
4 سال قبل

راستی نوع تیپ شخصیتی من ENFJ بود .

مرضیه
مرضیه
4 سال قبل

سلام روز بخیر🍁
قبل از هر چیز بخاطر سایت خوبتون ممنون. من ۳۲سال دارم ازدواج کردم و یک فرزند دارم. از زندگی با همسر و فرزندم راضی هستم و احساس خوشبختی میکنم ،هرچیزی تو زندگی که شادی آور و لذت بخش باشه رو دوست دارم، مثل روابط با دوستان مسافرت موسیقی طبیعت خیلی چیزای دیگه حتی مباحث خودشناسی☺ و اینکه دوست دارم در زمینه رشته تحصیلیم مرکزی رو تاسیس کنم و مجوزش رو هم گرفتم اما در حال حاضر نه بودجه اش رو دارم و نه اعتماد به نفسشو با اینکه روابط اجتماعی خوب و اعتماد به نفس قابل قبولی دارم (البته نقطه ضعفم رو هم میدونم و روش کار میکنم ) ولی فک کردن در موردش بجای اینکه حس خوب و شادی آور باشه باعث اضطرابم میشه. سعی کردم تست هارو با دقت بزنم و تست ارکتایپ ها رو دوباره انجام دادم با دقت بیشتر و همرا با تست MBTI براتون میفرستم . ممنون میشم راهنماییم کنید با تشکر از وقتی که می گذارید🌸

نتایج تست ارکتایپ ها

آتنا. ۱۰. از. ۵۲
آرتمیس. ۱۸. از. ۵۲
آفرودیت. ۳۶ از. ۵۲
پرسفون. ۲۷. از. ۵۲
دیمیتر. ۹. از. ۵۲
هرا ۲۴. از. ۵۲
هستیا. ۱۶. از. ۵۲

نتایج تستMBTI
برون گرایی. ۲۴ از ۳۵
درون گرایی. ۱۰ از. ۳۴
حسی. ۱۰. از ۲۸
شهودی. ۱۶ از ۲۷
منطقی ۹. از ۳۱
احساسی. ۱۲ از. ۲۱
منضبط. ۲۱ از ۲۸
منعطف. ۵. از ۳۱

مرضیه
مرضیه
4 سال قبل

آقای خیرابادی نتایج تست ارکتایپ من به ااین صورته
آتنا ۵
پرسفوون ۲۹
هستیا۱۴
هرا. ۲۱
آفرودیت ۴۳
دیمیتر ۷
آرتمیس. ۱۸

میشه بگین کارگاه یا کلاس در این زمینه دارین یا نه ؟سایت شما فوق العاده است من تازه آشنا شدم دوست دارم کارگاه هاتون رو بیام😊🌹😊🌹😊🌹

مرضیه
مرضیه
4 سال قبل

سلام. اقای خیرابادی شما در زمینه شخصیت شناسی و ارکتایپ ها کلاس حصوری هم برگزار میکنید؟

محیا
محیا
4 سال قبل

سلام روزتون بخیر
۱۸ سالمه. لطف کنید راهنمایی کنید
برونگرایی
۱۲ از ۳۵
درونگرایی
۱۹ از ۳۴
حسی
۱۳ از ۲۸
شهودی
۱۳ از ۲۷
منطقی
۲۳ از ۳۱
احساسی
۲ از ۲۱
منضبط
۱۸ از ۲۸
معطف
۹ از ۳۱

آتنا
۳۷ از ۵۲
آرتمیس
۳۳ از ۵۲
آفرودیت
۳۶ از ۵۲
پرسفون
۳۳ از ۵۲
دیمیتر
۲۴ از ۵۲
هرا
۲۷ از ۵۲
هستیا
۲۴ از ۵۲

تیپ شخصیتیم INTJ هست

Yegane.ms
Yegane.ms
4 سال قبل

سلام خسته نباشید
نتایج تست من ب این صورت بوده میشه لطفا برای منم توضیح بدین:
اتنا۲۹
ارتمیس ۳۸
افرودیت ۳۸
پرسفون۳۸
دیمیتر ۲۵
هرا ۴۵
هستیا ۳۸

و لطف میکنین لطفا بگین هر کدوم از این انرژیها مربوط به چ صفاتی هستن

زهره
زهره
4 سال قبل

تنا
۲۸ از ۵۲
آرتمیس
۲۹ از ۵۲
آفرودیت
۱۵ از ۵۲
پرسفون
۲۹ از ۵۲
دیمیتر
۱۳ از ۵۲
هرا
۲۶ از ۵۲
هستیا
۲۵ از ۵۲
این تنایج تست من بود. نتیج هم مثل خودم محافظه کار است :))
زهره هستم ۵۵ ساله از تهران.
دارای کمترین اعتماد به نفس و عزت نفس

ترانه
ترانه
4 سال قبل

سلام استاد گرامی
لطفا نتیجه ی تست بنده رو تفسیر میکنین . ممنون
آتنا ۱۱
آرتمیس ۱۵
آفرودیت ۳۶
پرسفون ۲۳
دیمیتر ۱۰
هرا
۲۳ هستیا ۱۱

هدیه
هدیه
4 سال قبل

سلام استاد عزیز.من ۲۵سالمه هوش بالایی دارم به طوری که تو همه زمینه ها استعداد دارم. تا الان چند تا رشته عوض کردم و دچار یه سردرگمی شدید هستم خودم و پیدا نمیکنم و هیچ کاری و نمیتونم به پایان برسونم سریعا از همه چیز خسته میشم یا انگیزه برای شروع ندارم. کار امروز و به فردا انداختن شده بزرگترین مشکلم
تست هارو انجام دادمممنون میشم تحلیل شمارو هم بدونم
Mbti
برونگرایی۲۲ از ۳۵
درونگرایی۹ از۳۴
حسی۸از۲۸
شهودی۱۶از۲۷
منطقی۱۳از۳۱
احساسی۷از۲۸
منضبط۱۷از۲۸
منعطف۱۱از۳۱

تست ارکتایپ
اتنا۲۹ از۵۲
ارتمیس۳۸از۵۲
افرودیت۳۳از۵۲
پرسفون۲۹از۵۲
دیمیتر۱۱از۵۲
هرا۲۳از۵۲
هستیا۳۲از۵۲

ثریا
ثریا
4 سال قبل

آتنا ۴۳
آرتمیس ۲۷
آفرودیت ۴۲
پرسفون ۲۵
دیمیتر ۸
هرا ۳۱
هستیا ۲۷
سن ۱۴
البته من قبلا تست داده بودم ولی نتایج خیلی عجیب بود و من دوباره تست دادم
ممنون از لطفتون

مهرنگیز
مهرنگیز
4 سال قبل

سلام
وقتتون بخیر ، ۴۵ سال دارم .نتیجه تست کهن الگو زنان:
آتنا ۳۸
آرتمیس ۴۷
آفرودیت ۲۸
پرسفون ۳۹
دیمیتر ۳۴
هرا ۳۸
هستیا ۳۸

ای کاش محدوده های الگوها رو مثل کهن الگوهای مردان تو سایت قرار میدادین . مرسی از سایت خوبتون

elahe
elahe
4 سال قبل

سلام و وقت بخیر
INTP
برونگرایی
۷ از ۳۵
درونگرایی
۳۰ از ۳۴
حسی
۱۴ از ۲۸
شهودی
۱۱ از ۲۷
منطقی
۲۱ از ۳۱
احساسی
۷ از ۲۱
منضبط
۱۹ از ۲۸
معطف
۷ از ۳۱

آرکتایپ

آتنا
۲۴ از ۵۲
آرتمیس
۲۶ از ۵۲
آفرودیت
۲۵ از ۵۲
پرسفون
۳۰ از ۵۲
دیمیتر
۳۰ از ۵۲
هرا
۳۱ از ۵۲
هستیا
۳۹ از ۵۲

الهه
الهه
4 سال قبل

سلام ممنون میشم جواب تست منو تحلیل کنید
آتنا
۱۷ از ۵۲
آرتمیس
۲۱ از ۵۲
آفرودیت
۲۱ از ۵۲
پرسفون
۱۷ از ۵۲
دیمیتر
۲۸ از ۵۲
هرا
۲۶ از ۵۲
هستیا
۲۱ از ۵۲

لیلا
لیلا
4 سال قبل

راستی تیپ شخصیتی ENTP برآورد شده

لیلا
لیلا
4 سال قبل

سلام. ۳۶ سالمه و امتیازاتم:
آتنا ۲۸
آرتمیس ۳۱
آفرودیت ۲۳
پرسفون ۲۰
دیمیتر ۶
هرا ۱۳
هستیا ۱۴
نتایج تست MBTI
برونگرایی ۲۲ از ۳۵
درونگرایی ۱۳ از ۳۴
حسی ۳ از ۲۸
شهودی ۲۱ از ۲۷ منطقی ۱۹ از ۳۱
احساسی ۲ از ۲۱
منضبط۴ از ۲۸
منعطف ۲۷ از ۳۱
ممنون میشم توضیح بدید

نیکو
نیکو
4 سال قبل

سلام.۲۷ سالمه و هنوز راه زندگیمو پیدا نکردم.سر در گمم..ارشد حسابداری دار۴ سال حسابداری هم کار کردم و تقریبا تو کآرم موفق بودم …اما از حسابداری متنفرم
برونگرایی-۱۴ از ۳۵
حسی-۱۷ از ۲۸
منطقی-۱۹ از ۳۱
منظبط-۲ از ۲۸
درونگرایی-۲۰ از ۳۴
شهودی-۷ از ۲۸
احساسی-۱۱ از ۲۱
منعطف-۲۸ از ۳۱

..
آتنا-۱۷ از ۵۲
آرتمیس-۲۵ از ۵۲
آفرودیت-۳۱ از ۵۲
پرسفون-۳۱ از ۵۲
دیمیتر-۱۶ از ۵۲
هرا-۱۹ از ۵۲
هیستا-۱۷ از ۵۲

نازگل
نازگل
4 سال قبل

تست شخصیت شناسیم INFJ است.
تیپ شخصیت شما براساس نتایج تست MBTI برابر است با :
INFJ

نازگل
نازگل
4 سال قبل

نتایج تست های من رو لطف میکنید پایخ بدین متشکرم:
برونگرایی
۸ از ۳۵
درونگرایی
۲۵ از ۳۴
حسی
۹ از ۲۸
شهودی
۱۹ از ۲۷
منطقی
۱۵ از ۳۱
احساسی
۱۱ از ۲۱
منضبط
۱۴ از ۲۸
معطف
۱۴ از ۳۱
آتنا
۱۵ از ۵۲
آرتمیس
۱۲ از ۵۲
آفرودیت
۲۵ از ۵۲
پرسفون
۳۳ از ۵۲
دیمیتر
۸ از ۵۲
هرا
۱۸ از ۵۲
هستیا
۲۹ از ۵۲

نازگل
نازگل
4 سال قبل
Reply to  نازگل

کاملادرست ولی میشه بیشتر توصیح بدید ۳۶ سالمه جدا شدم ولی هنوزم نمیتونم همسرمو فراموش کنم و پشیمونم از جداییم و هیچکسو دیگه نمیخام

نازگل
نازگل
4 سال قبل

متشکرم

فائقه
فائقه
4 سال قبل

سلام وقت بخیر .من ۲۶ سال سن دارم و ارشد معماری خوندم .من در تست MBTI نوع تیپ ENFJ را داشتم و نمرات این تست هم بدین صورت هست:
آتنا ۱۵ آرتمیس ۳۱ آفرودیت ۲۵ پرسفون ۲۰ دیمیتر ۸ هرا ۲۰ هستیا ۳۲

نیکو
نیکو
4 سال قبل

سلام، ممنون میشم تفسیر تست من رو بگید:
آتنا: ۱۵
آرتمیس: ۳۴
آفرودیت: ۲۹
پرسفون: ۱۹
دیمیتر: ۶
هرا: ۲۳
هستیا: ۲۶

سال قبل تست MBTI رو انجام دادم با نتیجه : ENFJ

مهسا
مهسا
4 سال قبل

با سلام و احترام
نتیجه ی تست آرکتایپ و mbti من به شرح ذیل است:
آتنا
۳۱ از ۵۲
آرتمیس
۲۱ از ۵۲
آفرودیت
۲۹ از ۵۲
پرسفون
۲۴ از ۵۲
دیمیتر
۱۱ از ۵۲
هرا
۲۵ از ۵۲
هستیا
۱۸ از ۵۲

نتیجه ی تست mbti:
برونگرایی
۲۲ از ۳۵
درونگرایی
۱۳ از ۳۴
حسی
۷ از ۲۸
شهودی
۱۷ از ۲۷
منطقی
۲۰ از ۳۱
احساسی
۴ از ۲۱
منضبط
۲۱ از ۲۸
منعطف
۸ از ۳۱
ممنون می شم تحلیل تست من را بفرمایید.

با سپاس فراوان
مهسا

مهسا
مهسا
4 سال قبل

خیلی خیلی متشکرم بابت این که وقت می گذارید و پاسخ می دید.
من بیشتر در کارم موفق هستم، برای همین در حال سرچ و رصد موقعیت های تازه هستم… تا ارشد خوندم اما فعلا دیگه قصد ادامه تحصیل ندارم 🙂 من ۴سال پیش کارم رو متوقف کردم تا به خودم استراحت برم و دو سال سفر رفتم و به علایق هنریم رسیدم، اما حالا مهاجرت کردم به کشور دیگری و اینجا می خام شروع کنم از صفر! خیلی آدم منظمی نیستم، میز شلوغی دارم و کمی تنبلم. الان می خام کار و خوش گذرونی رو با هم داشته باشم تا نپکم! البته همیشه به لباسام و ظاهرم می رسم و ورزش می کنم. اما ساعت ها برای آرایش کردنم وقت نمی ذارم.

آفرودیت
آفرودیت
4 سال قبل

سلام و خسته نباشید
من ۲۳ سالمه و دانشجوی پرستاری هستم ، این تست رو در سایت دیگه ای انجام دادم که خب اصلا به کاملی سوالات شما نبود ، ۳باری با فاصله زمانی تست دادم ،
اولین تستم آفرودیت ۴۶ داشت و بقیه انرژیا زیر ۲۰ بود .. چند ماه با کمک روی خودم کار کردم در جهت هدفم که ازدواج بود و تونستم تو اخرین تستی که دادم : آفرودیت ۳۸ هرا ۳۴ دیمیتر ۳۶ و بقیه نیرو ها بازم زیر ۲۰ برسم.

اما اینبار که با سوالات کاملتر شما تست دادم این نتایجش هست ، من یکم از پرسفون بالا نگرانم و خیلی دوس ندارم داشته باشمش
از آسیب پذیری خوشم نمیاد ، و مشکل بزرگم تو زندگی تنبلی و برنامه نداشتنه ، به جاش اگه واقعا ب چیزی علاقه داشته باشم اغرار آمیز روش وقت میذارم !
و یه سوال دیگه اینکه خیلی با پرسفون و هستیا اشنایی ندارم ، ممنون میشم توضیح بدین .
اینم نتایج تست های من از سایت خوب شما :

آتنا
۱۳ از ۵۲
آرتمیس
۱۲ از ۵۲
آفرودیت
۳۹ از ۵۲
پرسفون
۳۰ از ۵۲
دیمیتر
۳۳ از ۵۲
هرا
۲۲ از ۵۲
هستیا
۲۳ از ۵۲

MBTI:

ENFP

برونگرایی
۳۳ از ۳۵
درونگرایی
۱ از ۳۴
حسی
۱ از ۲۸
شهودی
۲۵ از ۲۷
منطقی
۲ از ۳۱
احساسی
۱۸ از ۲۱
منضبط
۱ از ۲۸
معطف
۳۰ از ۳۱

آفرودیت
آفرودیت
4 سال قبل

سلام خیلی ممممنونم از وقتتون
من تو ین مدت مطالعاتمو زیاد کردم تو این مسئله و ارزش هرکدوم از انرژی هارو به خوبی درک کردم
فقط مشکل من کمبود اتنا و ارتمیسه ‌ و enfp بودنم نور علی نور شده ، نمیتونم برنامه ریزی کنم از چارچوب و قانون خوشم نمیاد و کارایی که دوس نداشته باشم رو باید با زور کتک انجام بدم ، در واقع نه هدف مشخصی دارم نه تعهد ب هدف ، خیلی سخته کارایی که سیستم و چارچوب داره انجام بدم
راه حلش چیه چطوری اتنا و ارتمیس و j رو بیارم بالا؟؟؟؟
و اینکه فرمودین تو پرستاری دقیقا چیکار میکنم منظورتون اینه که ب دردش نمیخورم؟؟؟
ممنون از تحلیل زیباتون خیلی انرژی گرقتم

نیکیتا
نیکیتا
4 سال قبل

سلام استاد گرامی

اتنا:۱۲
آرتمیس: ۲۶
آفرودیت: ۳۰
پرسفون: ۱۸
دیمیتر: ۲۳
هرا: ۲۶
هستیا:۲۸
برونگرایی: ۱۸ از ۳۵
درونگرایی: ۱۴ از ۳۴
حسی: ۱۹ از ۲۸
شهودی: ۹ از ۲۷
منطقی: ۲۱ از ۳۱
احساسی: ۴ از ۲۱
منضبط: ۱ از ۲۸
منعطف: ۲۸ از ۳۱
ممنون میشم نتیجه را اعلام بفرمایید.

tifani
tifani
4 سال قبل

سلام
اتنا۱۱ از ۵۲
ارتمیس۲۰از ۵۲
افرودیت۳۱ از ۵۲
پرسفون۲۲ ار ۵۲
دیمیتر۱۴ از ۵۲
هرا۱۸ از ۵۲
هستیا۱۵ از ۵۲
لطفا نظرتونو بفرمایید.

سی سی
سی سی
4 سال قبل

آتنا
۳۰ از ۵۲
آرتمیس
۲۴ از ۵۲
آفرودیت
۳۳ از ۵۲
پرسفون
۲۸ از ۵۲
دیمیتر
۲۷ از ۵۲
هرا
۳۴ از ۵۲
هستیا
۲۸ از ۵۲

برونگرایی
۱۲ از ۳۵
درونگرایی
۲۵ از ۳۴
حسی
۱۳ از ۲۸
شهودی
۱۲ از ۲۷
منطقی
۲۱ از ۳۱
احساسی
۴ از ۲۱
منضبط
۲۴ از ۲۸
معطف
۲ از ۳۱
istj

e;i
e;i
4 سال قبل

سلام ممنون میشم تفسیر کنید:
آتنا ۱۸
آرتمیس۲۳
آفرودیت۲۰
پرسفون۱۶
دیمیتر۱۵
هرا۳۰
هستیا۲۱

سمیرا امینی
سمیرا امینی
4 سال قبل

سلام و وقت بخیر
نتایج تست من رو لطف میفرمایید بررسی فرمایید . متشکرم

آتنا
۴۰ از ۵۲
آرتمیس
۳۳ از ۵۲
آفرودیت
۱۴ از ۵۲
پرسفون
۲۶ از ۵۲
دیمیتر
۲۲ از ۵۲
هرا
۳۲ از ۵۲
هستیا
۲۹ از ۵۲

سمیرا امینی
سمیرا امینی
4 سال قبل

سلام . این هم نتایج MBTI . ممنون

۱۲ از ۳۵
درونگرایی
۲۱ از ۳۴
حسی
۱۳ از ۲۸
شهودی
۱۲ از ۲۷
منطقی
۲۴ از ۳۱
احساسی
۴ از ۲۱
منضبط
۱۵ از ۲۸
معطف
۱۲ از ۳۱

مرضیه
مرضیه
4 سال قبل

۲۷سال دارم ،چندین سال برای بهبود حالم مطالعات روانشناسی و روانکاوی داشتم که به نظرم تاثیر خوبی روم داشته و ادم افسرده و بیش از حد خجالتی قبل نیستم و تو ارتباطات اجتماعی نسبت به دوران نوجوانی و دانشگاه خیلی راحت تر شدم. تابحال رابطه جدی نداشتم(فقط طی۲سال پیش ۱ارتباط بود در محل کار که طرف مقابل شیفتگی زیادی نسبت به من داشت و منم  علاقه پیدا کردم ولی حتی نمیشه روش اسم رابطه گذاشت).

نسبت به ظاهرم اعتمادبنفس خیلی کمی داشتم. الان بهتر شدم ولی همچنان ظاهرم رو دوست ندارم و خیلی جاها بخاطر نداشتن اعتماد بنفس از ظاهرم موذب هستم.

اینقدر برای کارهای مهم و غیرمهمم خیال پردازی و جزئی نگری میکنم که خیلی وقت ها یا اصلا کاری انجام نمیدم یا بخاطر از دست دادن وقت برای تحلیل کار لحظه اخر بسیار عجله ای کار انجام میشه و جالبه خیلی اوقات نتایج اونقدرها هم بد نیست(دوران تحصیل با اینکه همیشه شاگرد ممتاز بودم و بشدت از طرف معلم ها و اساتید بخصوص در درس های مثل ریاضب و فیزیک و حسابداری مورد تعریف و تمجید قرار میگرفتم بشدت از درس خوندن فراری بودم و شاید برای امتحانای مهم در حد ۲یا۳ ساعت قبل از امتحان با عجله یخورده درس می خوندم)

این رو هم بگم این تحلیل اینقدر زیاده که تست های سایت خودتون رو چندبار و از چند سایت دیگه هم چندین بار تست زدم که مطمئن بشم!!!!!
در یکی از این تست ها به INFP هم رسیدم که اتفاقا بنظر خودم در مورد من INFP هم صدق میکنه!

INTP
برونگرایی
۷ از ۳۵
درونگرایی
۲۷ از ۳۴
حسی
۷ از ۲۸
شهودی
۱۶ از ۲۷
منطقی
۱۹ از ۳۱
احساسی
۷ از ۲۱
منضبط
۱۰ از ۲۸
معطف
۲۰ از ۳۱

آرکتایپ

آتنا
۳۱ از ۵۲
آرتمیس
۳۳ از ۵۲
آفرودیت
۲۰ از ۵۲
پرسفون
۳۸ از ۵۲
دیمیتر
۸ از ۵۲
هرا
۱۸ از ۵۲
هستیا
۲۲ از ۵۲

تست دیگه ای که انحام دادم و بنظرم بیشتر به من می خورد پرسفونو اتنا و هستیا بسیار شدید و در حد کمتر ارتمیس و افرودیت سپس هرا و دیمیتر.

مرضیه
مرضیه
4 سال قبل

ممنونم از توصیحات کاملتون و تعریف و تمجیدتون.
واقعا اونقدرها اهل شیطنت خرابکاری تو مدرسه نبودم اما تو خونه بشدت شیطون بودم اونقدرا هم کسی مانعم نمیشد. ولی از وقتی یادم هست خجالتی بودم شدید اما درونگرایی فکر میکنم بخاطر این که حس میکردم. بقیه همسن و سالهام افکار و درونیتم رو متوجه نمیشدند و درک نمیتونستند کنن.
افرودیت من بشدت پایین هست بجز اینراههاهیی که همجا درمورد تقویتش گفته میشه واقعا راهی هست که بشه بیدارش ؟

پس شما ایید میکنید که تست باهم هماهنگ ؟

طلا
طلا
4 سال قبل

سلام روزتون بخیر استاد گرامی
آتنا ۲۶ از ۵۲
ارتیمیس۲۶ از ۵۲
افرودیت ۴۰ از ۵۲
پرسفون ۲۶ از ۵۲
دیمیتر ۲۶ از ۵۲
هرا ۲۸ از ۵۲
هستیا ۲۹ از ۵۲
لطف می کنین منم راهنمایی کنید در مورد ُ ممنونم

دیان
دیان
4 سال قبل

گفتم بهتره نتایج هر دو تست رو بنویسم و دیدم گفتین تو یه کامنت بنویسیم برا همین یک بار دیگه مینویسم
آتنا ۲۹
آفرودیت ۱۱
آرتمیس ۲۶
پرسفون ۲۸
دمیتر ۱۰
هرا ۱۸
هستیا ۲۷

نتایج mbti ام
برونگرا ۳ از ۳۵
درونگرا ۳۰ از ۳۴
حسی ۲ از ۲۸
شهودی ۲۵ از ۲۷
منطقی ۲۸ از ۳۱
احساسی ۲ از ۲۱
منضبط ۲۷ از ۲۸
منعطف ۱ از ۳۱

دیان
دیان
4 سال قبل

آتنا ۲۹
آرتمیس ۲۶
آفرودیت ۱۱
پرسفون ۲۸
دیمیتر ۱۰
هرا ۱۸
هستیا ۲۷
۱۸ سالمه و در رابطه عاطفی
ممنون میشم توضیح کوتاهی بدین

دیان
دیان
4 سال قبل

تیپ شخصیتیم هم intj هست
برونگرایی ۳ از ۳۵
درونگرایی ۳۰ از ۳۴
حسی ۲ از ۲۸
شهودی ۲۵ از ۲۷
منطقی ۲۸ از ۳۱
حساسی ۲ از ۲۱
منضبط ۲۷ از ۲۸
منعطف ۱ از ۳۱

مبینا
مبینا
4 سال قبل

روز بخیر اقای خیر ابادی
من توانایی اینکه خودم این تست رو تحلیل کنم رو نداشتم
امکانش هست که شما لطف کنید تحلیلش رو بهم بگین
اتنا ۲۷
ارتمیس ۳۷
افرودیت ۳۳
پرسفون ۲۱
دیمیتر ۲۶
هرا ۳۴
هستیا ۲۸
\
برونگرایی ۲۸
درونگرایی ۶
حسی ۱۱
شهودی ۱۷
منطقی ۲۴
احساسی ۵
منظبط ۱۶
منعطف ۱۳
ممنون از لطفتون

مبینا
مبینا
4 سال قبل

ممنون از لطف شما.. فوق العاده واقعی و دقیق شناسایی شدم و حس میکنم لو رفتم کااملا😁❤️

Saramoghadam
Saramoghadam
4 سال قبل

آفریییین دقیقا کسی بین آرس و زئوس البته با یکم رو حیه هنری قاطیش کنیم عالی میشه !
با همچین کسی چطور باید برخورد کرد ؟
کسی که مثل زئوس باشه تقریبا
اینجوری که من حدس میزنم استاد زئوس معمولا تو سن حدود ۲۸ تا ۳۵ به اوج خودش میرسه
حالا اگه اوت فرد زئوسی که کمی هم مهربونه ((شایدم ترفندشه))
و در مرکز توجه قرار داره از سوی خیلیاااا و ازلحاط شهرت و مالی هم عالیه
چیکارباید کرد،؟
البته خود اون فرد هم بی مایل نیس
یک چیزی هم بگم اینکه من زیاد هرکسی و در شان خودم نمیدونم
و ایشون اولین نفر اس
ولی خب الان فکر میکنم خیلی بالاتر از من هسن
البته از لحاط ظاهری و اینا نه
از اینکه کامل جواب میدین ممنونم😄

Saramoghadam
Saramoghadam
4 سال قبل

سلام ظهربخیر
قبل اینکه شما کمکم کنین من ی کمک کنم اینکه بگم کسایی که نتایج براشون نمیاد اول بزنن رو کلمه ادد کامنت بعد وارد این صفحه که بشن درست میشه
چون تو همون صفحه اول معمولا نتیجه نمیاد
خب!
من ۲۰ سالمه و مجرد
آتنا۲۵
ارتمیس۲۶
افرودیت۳۵
پرسیفون ۲۷
هرا۳۰
دیمیتر۱۴
هستیا۱۱

برونگرایی۲۸
درونگرایی۶
حسی۷
شهودی۲۰
منطقی۱۶
احساسی۱۰
منظبط۹
معطف ۲۳
اینم بگم که من جذب مردایی باشخصیت پیچیده محکم و سخت نسبتا اروم ولی شلوغی خودشم داشته باشه
خودمم در ظاهر سعی میکنم منطقی و جدی باشم
اما خب خیلی ام احساسی ام از درون
اینم بگم قدرت جذبم بالاس اما
اما ادمای معمولا پخته و بزرگ و پیچیده دوس دارم برعکس خودم
حالا شما کامل تفسیر کنین از دید خودتون برام
مررررسی🎈

Saramoghadam
Saramoghadam
4 سال قبل

اقای خیرابادی ما ۲ تا دکمه نتیجه داریم ینی کلا ۲ صفحه اس تو دومی کلمه نتیجه رو بارنگ زرد نوشته کاش میشد اینجا عکس فرساد که بهتون نشون بدم
خب ارع من میدونم که کی هستم!
ولی جذب شخصیت intjمیشم
اصلا مثل خودم نیس
البته از لحاظ استعداد و اینده نگری بهم شبیهیم
چه چیزی توی درون من کمه که جذب چنین افرادی میشم
این و میخام شما بگین
مثلا یکی که در ظاهر مغرور باشه و جدی ولی خیلی اهل کمک به دیگران باشه دلسوز باشه در باطن
بعد یک سوال چرا هرکس که سمت من میاد اولش خیلی ادعا قوی بودن و محکم بودت داره ولی بعدچن وقت مثل یک پسر بچه لوس میشه😑
بااینکه من اصلا مادرانه و حمایتگرانه رفتار نمیکنم با کسی
ب نطر شما چی میتونه باشه ،؟
احتمالا یک چیزی درون خود من باعث این میشع

ریحانه
ریحانه
4 سال قبل

باسلام واحترام
اتنا۲۱از۵۲ ارتمیس۳۴از۵۲ افرودیت۲۸از۵۲ پرسفون۳۳از۵۲ دیمیتر۲۹از۵۲ هرا۲۸از۵۲ هستیا۳۳از۵۲ لطفاتفسیرکنین -باتشکر

فاطمه
فاطمه
4 سال قبل

سلام مجدد باعرض خسته نباشید
تست مجدد آرکتایپ
آتنا ۱۰
آرتمیس ۲۵
آفرودیت ۲۹
پرسفون ۲۵
دیمیتر ۸
هرا ۲۱
هستیا ۱۵

تست mbti
برونگرایی ۲۴ از۳۵
درونگرایی ۱۴ از۳۴
حسی ۹ از۲۸
شهودی ۱۹ از۲۸
منطقی ۱۵ از ۳۱
احساسی ۹از ۲۱
منضبط ۲۱ از۲۸
منعطف ۵ از ۳۱
ENTJ

Masoodeh
Masoodeh
4 سال قبل

با سلام واحترام
من برونگرا شهودی منطقی وادراکی هستم
واتنا ۲۷از۵۲
ارتمیس۱۶از۵۲
افرودیت۲۲از۵۲
پر سفون۱۹از۵۲
دیمیتر ۲۵از۵۲
هرا۳۷از۵۲
هستیا ۲۲از۵۲

میشه خواهش کنم نتیجه تستم را برام تفسیر بفرمایید
با سپاس فراوان

Masoodeh
Masoodeh
4 سال قبل
Reply to  Masoodeh

درونگرایی۴۰
برونگرایی۶۰
شهودی۵۳
حسی۴۷منطقی۶۷
احساسی۳۳قضاوتی۴۷ادراکی۵۳
با سپاس فراوان

فاطمه
فاطمه
4 سال قبل

من کتاب شما در مورد تیپ شخصیتی مردان رو خوندم و بسیااار لذت بردم اما زنان رو پیدا نکردم!
در ضمن ۲۳ سالمه و فعلا فقط این تست رو امتحان کردم در مورد خودشناسی،
یه سوال هم داشتم میشه مردی چندتا شخصیت کاملا مخالف رو باهم داشته باشه؟؟ با احساس باشه درونگرا باشه حس کنه تنهاعه و کسی نمیفهمدش اما شخصیت آپولوی خیلی قوی داشته باشه یعنی همه زندگیش دنبال علم بیشتر و علاقه مند به علم آموزی باشه پول براش ارزش خیلی کمتری داشته باشه تا علم و اون هدفی که مدنظرشه و در عین حال گاهی به دفعات متعدد شخصیت هادس به خودش بگیره،(البته نه اینکه به پوچی برسه اما به این برسه که دیگه هیچی مهم نیست تو دنیا و همش دنبال موضوعات من کی هستم و خدا کی هست و چرا و چطور باشه و حس کنه هیچی درست نمیشه و تغییر نمیکنه و بگه آرزو و خواسته هام برای من یه شوخیه که واقعی نمیشه) بخاطر شرایط و مشکلات خانوادگیش که قدرت حل کردنش دست اون نیست؟؟ اون جادوی صورتی برای این مدل افراد چطوووریه؟؟ که بیشتر در حالت دوم که آزار دهنده هست

فاطمه
فاطمه
4 سال قبل

استاد با توجه به حرفاتون بیشتر یک شخصیت هادس هست چون دقیقا همین فکرها رو داره، و دقیقا هر وقت به حرفاش گوش کنم حس خوبی داره ولی همون‌طور که گفتین سخت حرف میزنن و بعضی وقتا خیلی ارتباط برقرار کردن و تاثیر گذاشتن روش خیلی سخته، و ترجیحا تنهایی رو انتخاب میکنن،که سخت میشه صبور بود….
یه سوال دیگه! باتوجه به این نوع شخصیت که تو کتاب توضیح دادین یکم نگرانم، استاد آیا میشه این ویژگی رو کنترل کرد؟ کمترش کرد؟
چون من احتمال زیادی میدم که بخاطر شرایطی که سال هاست در خانواده ش پیش اومده و هنوز هست، این شخصیت درش بوجود اومده،و با توجه به صحبت هاش و تصمیمات گذشتش مسیر زندگیش رو تغییر داده! یعنی در واقع اگه اون شرایط تغییر کنه آیا به شرایط تعادل طلایی میرسه؟ چون وقتی آروم هست یه سری ویژگی های شخصیت آپولو رو داره تشنه ی علم آموزی و حتی صحبت هایش وقتی آرامش داره خیلی هدف دار هست!
و اینکه من به عنوان یک زن چه تیپ شخصیتیم رو باید قوی کنم در کنار یک مرد هادس؟
خیلی خیلی از شما ممنونم که جواب منو دادین من واقعا هیجان زده شدم، کمک بزرگی به من میکنید

فاطمه
فاطمه
4 سال قبل

سلام من هستیا ۲۶/ آتنا ۱۳/ آرتمیس ۳۷ / آفرودیت ۴۲/ پرسفون ۲۳/ دیمیتر ۲۰ / هرا ۲۵

فاطمه
فاطمه
4 سال قبل

فکر نمیکنم خیلی رویایی بوده باشه
شاید واقعا تو جواب دادن در مورد درصد ها یکم معیار اشتباهی داشتم که دوباره امتحان میکنم حتما

تست mbti
برونگرایی ۲۴ از۳۵
درونگرایی ۱۴ از۳۴
حسی ۹ از۲۸
شهودی ۱۹ از۲۸
منطقی ۱۵ از ۳۱
احساسی ۹از ۲۱
منضبط ۲۱ از۲۸
منعطف ۵ از ۳۱
ENTJ

الی
الی
4 سال قبل

سلام
الی
لطفا منو تحلیل کنید
آتنا: ۲۶، آرتمیس:۲۷،آفرودیت:۲۲، پرسفون:۲۱،دیمیتر:۲۳،هرا:۳۹،هستیا:۲۳

تینا
تینا
4 سال قبل

سلام میشه لطفا تحلیلتون رو بگید؟ (البته تست آرکتایپ سوالاتش مفهومتر بود بنظرم)
آتنا
۱۹ از ۵۲
آرتمیس
۲۱ از ۵۲
آفرودیت
۳۵ از ۵۲
پرسفون
۲۷ از ۵۲
دیمیتر
۱۲ از ۵۲
هرا
۳۱ از ۵۲
هستیا
۲۵ از ۵۲
…………………………….
برونگرایی
۱۵ از ۳۵
درونگرایی
۲۴ از ۳۴
حسی
۱۶ از ۲۸
شهودی
۱۲ از ۲۷
منطقی
۱۹ از ۳۱
احساسی
۶ از ۲۱
منضبط
۲۰ از ۲۸
معطف
۱۱ از ۳۱

حیدریان
حیدریان
4 سال قبل

خیلی ممنونم .بسیار عالی فقط امکانش هست تفسیر آزمون منو هم بارید
نتایج تستم
آتنا ۳۷از ۵۲
آرتمیش ۴۰ از ۵۲
آفرودیت ۳۷ از ۵۲
پرسفون ۳۱ از ۵۲
دیمیتر ۳۶از ۵۲
هرا ۴۰از ۵۲
هستیا ۳۵از ۵۲

حیدریان
حیدریان
4 سال قبل

خیلی ممنونم جناب.من خواستم اینه که تو جایگاه خودم به تنهایی یه زن موفق باشم و اینکه همسری خوب و مادری نمونه و مادر بچه های موفقی باشم.همین و اینکه زنی تاثیر گذار تو اجتماع باشم .تقریبا میدونم چی میخوام .این سوالات هرچی بار اول به ذهنم رسید علامت زدم .حالا باز خیلی ممنون میشم اگه راهنمایی و توصیه ای به بنده دارید بفرمایید چون خودمم از امتیازاتم نگران شدم .ولی کلا از بچگی خیالبافی و قوه تخیل زیادی داشتم.به نظر شما دوباره تست انجام بدم ؟؟

نرگس
نرگس
4 سال قبل

آتنا
۴۱ از ۵۲
آرتمیس
۲۳ از ۵۲
آفرودیت
۳۲ از ۵۲
پرسفون
۳۳ از ۵۲
دیمیتر
۴۰ از ۵۲
هرا
۴۰ از ۵۲
هستیا
۳۱ از ۵۲
سلام میشه برام توضیح بدید من اصلا چیزی متوجه نشدم ۱۷سالمه و توی تست شخصیت گفتین شهود قوی دارم و انتظار میره اگر تست ارکتایپ بزنید پرسفون امتیاز بالایی بیاره .

بهار
بهار
4 سال قبل

آتنا ۴۶ از ۵۲
آرتمیس ۳۴ از ۵۲
آفرودیت ۲۰ از ۵۲
پرسفون ۲۹ از ۵۲
دیمیتر ۱۷ از ۵۲
هرا ۲۹ از ۵۲
هستیا ۲۴ از ۵۲

بهار
بهار
4 سال قبل

مورد دومه
جوری بودم که تو دوره ابتدایی با هیچکس دوست نمی شدم که زمانمو نگیرن و بتونم درس بخونم به افسردگی رسیده بودم که دیگه رویه عوض کردم

jila
jila
4 سال قبل

آتنا
۲۵ از ۵۲
آرتمیس
۲۷ از ۵۲
آفرودیت
۳۵ از ۵۲
پرسفون
۲۲ از ۵۲
دیمیتر
۱۰ از ۵۲
هرا
۲۳ از ۵۲
هستیا
۲۱ از ۵۲

jila
jila
4 سال قبل

سلام ممنون ار پاسختون
این هم نتیجه تست mbti
برونگرایی
۲۸ از ۳۵
درونگرایی
۳ از ۳۴
حسی
۱۰ از ۲۸
شهودی
۱۶ از ۲۷
منطقی
۱۴ از ۳۱
احساسی
۸ از ۲۱
منضبط
۱۲ از ۲۸
معطف
۱۸ از ۳۱

parisa
parisa
4 سال قبل

سلام . خسته نباشید

آتنا ۱۵
آرتیمیس ۲۲
آفرودیت ۲۸
پرسفون ۱۵
دیمیتر ۷
هرا ۱۸
هستیا ۲۰

parisa
parisa
4 سال قبل

سلام
تست هارو دوباره انجام دادم
آتنا
۱۷ از ۵۲
آرتمیس
۲۱ از ۵۲
آفرودیت
۲۸ از ۵۲
پرسفون
۲۱ از ۵۲
دیمیتر
۱۰ از ۵۲
هرا
۱۲ از ۵۲
هستیا
۲۵ از ۵۲

MBTI

برونگرایی
۱۲ از ۳۵
درونگرایی
۲۰ از ۳۴
حسی
۱۶ از ۲۸
شهودی
۱۲ از ۲۷
منطقی
۱۹ از ۳۱
احساسی
۷ از ۲۱
منضبط
۲۴ از ۲۸
معطف
۱ از ۳۱

parisa
parisa
4 سال قبل

ممنون از وقتی که گذاشتید.

بهناز
بهناز
4 سال قبل

هراو دیمیتریعنی چی؟

niloofar
niloofar
4 سال قبل

آتنا
۱۷ از ۵۲
آرتمیس
۲۵ از ۵۲
آفرودیت
۲۸ از ۵۲
پرسفون
۱۰ از ۵۲
دیمیتر
۱۷ از ۵۲
هرا
۲۴ از ۵۲
هستیا
۱۷ از ۵۲

مرضیه
مرضیه
4 سال قبل

سلام خسته نباشین
نتیجه تست من :
آتنا ۸
آرتمیس ۳۳
آفرودیت ۳۸
پرسفون ۲۰
هرا ۲۲
دیمیتر ۲۰
هستیا ۲۷
۲۶ سالمه و مجرد,ولی در رابطه عاطفی

shakiba
shakiba
4 سال قبل

آتنا
۱۴ از ۵۲
آرتمیس
۱۹ از ۵۲
آفرودیت
۳۳ از ۵۲
پرسفون
۲۱ از ۵۲
دیمیتر
۲۲ از ۵۲
هرا
۲۵ از ۵۲
هستیا
۱۹ از ۵۲

غزل
غزل
4 سال قبل

سلام وخسته نباشید. من زحمت کشیدم وتست کهن الگوهارو بادقت زدم ولی هرچی روی نتایج می زنم نمرم نمی یاد😔

زهرا
زهرا
4 سال قبل

با سلام و خسته نباشید میخواستم بدونم این نتایج درست هستند و تطابق دارند؟

برونگرایی
۶ از ۳۵

درونگرایی
۲۶ از ۳۴

حسی
۱۳ از ۲۸

شهودی
۱۳ از ۲۷

منطقی
۲۸ از ۳۱

احساسی
۰ از ۲۱

منضبط
۱۱ از ۲۸

معطف
۱۹ از ۳۱
البته در تست MBTI به نظرم ISTP درست تر هست.

آتنا
۳۱ از ۵۲

آرتمیس
۳۷ از ۵۲

آفرودیت
۲۴ از ۵۲

پرسفون
۲۸ از ۵۲

دیمیتر
۱۴ از ۵۲

هرا
۲۸ از ۵۲

هستیا
۱۸ از ۵۲

عارفه
عارفه
4 سال قبل

Mbti : enfj )با برونگرایی کم(
دیمیتر۳۴
هستیا۳۳
ارتمیس۳۰
هرا۲۸
پرسفون۲۳
افرودیت۲۱
آتنا۱۶

ویوی
ویوی
4 سال قبل

آتنا
۲۰ از ۵۲
آرتمیس
۲۹ از ۵۲
آفرودیت
۳۴ از ۵۲
پرسفون
۲۲ از ۵۲
دیمیتر
۱۲ از ۵۲
هرا
۱۹ از ۵۲
هستیا
۲۶ از ۵۲

يلدا پورشاهي
يلدا پورشاهي
4 سال قبل

سلام

آتنا. ٢٩
آرتمیس. ٣٠
آفرودیت. ٣١
پرسفون. ٣٣
دیمیتر. ٢١
هرا. ٣٣
هستیا. ٣٠

لیلا نظری
لیلا نظری
4 سال قبل

سلام وقت بخیر
آتنا:۳۶
پرسفون:۲۷
آرتمیس:۲۶
هرا:۲۳
هستیا:۲۱
آفرودیت:۱۵
دیمیتر:۱۵
بابت لطفتون ممنونم

زهرا
زهرا
4 سال قبل

سلام و عرض وقت بخیر
۳۰ سال سن دارم و مجردم. نتایج تستی که زدم

آتنا ۱۹
آرتمیس ۳۰
آفرودیت ۲۷
پرسفون ۲۱
دیمیتر ۷
هرا ۱۵
هستیا ۲۰

در مورد تست مردان مواردی که به نظرم اگه مرد بودم در زندگی انتخاب میکردم به علاوه تجربه ای که به عنوان شخص خودم در کودکی داشتم، چند تاشو هم نظری نداشتم میانه زدم. نمیدونم روش درستی بود یا نه!
دیونوسوس ۲۴
پوزیدون ۱۹
هفائستوس ۱۸
آرس ۱۷
هرمس ۱۸
آپولو ۱۸
هادس ۱۴
زئوس ۱۵

mbti
ISTJ
برونگرایی ۱۲ از ۳۵
درونگرایی ۱۹ از ۳۴
حسی ۱۸ از ۲۸
شهودی ۸ از ۲۷
منطقی ۲۴ از ۳۱
احساسی ۳ از ۲۱
منضبط ۲۰ از ۲۸
منعطف ۸ از ۳۱

ممنون

زهرا
زهرا
4 سال قبل

ممنونم از بابت وقتی که گذاشتید 🙂

فاطمه
فاطمه
4 سال قبل

سلام استاد خیرابادی.من یه سوال داشتم.من شخصیت آفرودیت دارم و به نظر خودم قیافه ی معمولی دارم ولی خیلی وقت هاشده بهم میگن زیبایی و خیلیا هم میگن زشت.من رفتارم خوبه با همه ولی نمیدونم این زیبایی و زشتی رو از ظاهر و قیافه ام برداشت میکنن یا از رفتارم و این اذیتم میکنه.یه افرودیتی زیبایی چهره ی بالایی داره یا رفتاری؟؟؟

الهام
الهام
4 سال قبل

سلام من دوباره تست رو انجام دادم این بار کهن لگو مردان هم انجام دادم
آتنا ۲۱از۵۲
آرتمیس ۳۳از ۵۲
آفرودیت ۲۷ از ۵۲
پرسفون ۱۸ از ۵۲
دیمیتر ۱۸ از ۵۲
هرا ۲۱ از ۵۲
هستیا ۲۳از ۵۲
تستکهن الگو مردان
دیونوسوس ۱۶ از ۳۲
پوزیدون ۱۷از ۳۳
هفائستوس ۲۱از ۳۲
آرس ۲۲از۳۲
هرمس ۲۰از۳۲
آپولو ۱۹ از ۳۲
هادس۱۶از۳۲
زئوس ۱۵از۳۲
تسن mbti
برونگرایی ۱۷ از ۳۵
درونگرایی۱۶از۳۴
حسی ۷ از ۲۷
شهودی۱۷ از ۲۷
منطقی ۱۶از ۳۱
احساسی ۷ از ۲۱
منضبط۲۱از۲۸
منعطف۴از۳۱
من توی کهن الگو زنان خیلی موارد سرکوب هستن و لی مردان بیشتر اغراق دارم عجیب نیست؟؟

فاطمه رضایی
فاطمه رضایی
4 سال قبل

سلام استاد.
آتنا ۲۵
ارتمیس۳۵
افرودیت ۴۱
پرسفون ۲۶
دیمیتر۱۷
هرا ۲۲
هستیا ۱
MBTI:
برونگرایی ۲۴ از ۳۵
درونگرایی ۱۳ از ۳۴
حسی۴ از ۲۸
شهودی ۲۰ از ۲۸
منطقی ۱۹ از ۳۱
احساسی ۶ از ۲۱
منضبط ۷ از ۲۸
منعطف ۲۵ از ۳۱

فاطمه
فاطمه
4 سال قبل

سلام اقای خیر ابادی.میشه تست رو تحلیل کنید لطفا.ممنون.در ضمن من اول ایمیلم www داره دفعه ی قبل اشتباه وارد نکردم..

سمیرا
سمیرا
4 سال قبل

سلام من سمیرا ۳۱ ساله
لطفا جواب تست مرا بدهید.با تشکر
آتنا۴۰ از ۵۲
آرتمیس۳۵از ۵۲
آفرودیت ۴۴ از ۵۲
پرسفون۲۶از ۵۲
دیمتر۵ از ۵۲
هرا۳۳از ۵۲
هسیتا۱۷ از ۵۲

نرگس ز
نرگس ز
4 سال قبل

Narci
INTJ
برونگرایی ۱۸
درونگرایی ۲۰
حسی ۵
شهودی ۱۹
منطقی ۲۰
احساسی ۴
منضبط ۲۰
منعطف ۹

نرگس ز
نرگس ز
4 سال قبل

Narci
آتنا ۲۸
آرتمیس ۲۵
آفرودت ۲۳
پرسفون ۱۶
دیمیتر ۸
هرا ۱۹
هستیا ۲۲