تست آرکتایپ (کهن الگو) زنان

341

شروع تست آرکتایپ (کهن الگو) زنان

 

 

۱٫– از آنجائی که ترجیح می دهم به جای بیرون رفتن در خانه و با خانواده باشم، و زیاد از خانه خارج نمی شوم، لباس و آرایشم اصلا مهم نیست.
۲٫– من لباس های راحت تر مثل تیشرت و جین را به لباسهای تنگ تر و شیک تر، ترجیح می دهم .
۳٫– من لباسهایی زیبا احتمالا با طرح های گلدار و یا چاپی می پوشم ،که شاید دارای زوائد و تزئیناتی هم باشند با که احساسات دخترانه من تطابق بیشتری دارند، حتی اگر به نظر بیاید آرایش و لباس من غیر معمول و غیر متعارف است (مثل همه نیست)
۴٫– سبک لباس پوشیدن من محافظه کارانه است. ترجیح می دهم مطابق عرف و رسمی لباس بپوشم و آرایشی سبک داشته باشم. کت و شلوار و لباسهای رسمی را به لباسهای تن نما ترجیح می دهم،کمتر از کفش پاشنه بلند استفاده می کنم با ، حداقل جواهرات – غیر از حلقه ازدواجم
۵٫– من عاشق این هستم که خیلی زنانه و جذاب لباس بپوشم و آرایش کنم و طرز لباس پوشیدنم جذابیتهای وجودم را کاملا نشان بدهد. دوست دارم جواهراتم را با دقت و سلیقه انتخاب کنم، همچنین روسری های رنگین ابریشمی ام را که برای ست کردن با لباسهایم استفاده می کنم.
۶٫– من به پیروی از مد علاقه ای ندارم و لباسهای سنتی و کلاسیک را ترجیح می دهم – برخی ممکن است لباس پوشیدنم به را سبک لباس پوشیدن مردانه نزدیک بدانند – درحقیقت با لباس پوشیدن به سبک مردانه احساس بهتری دارم.
۷٫– من ترجیح می دهم لباس کارایی بیشتری داشته باشد تا اینکه مد روز باشد، من علاقه مند به جلب توجه دیگران به سمت خودم با نوع لباس پوشیدنم نیستم ، بنابراین، من سبک لباس پوشیدن بسیار ساده را در رنگ های خنثی ترجیح می دهم.
۸٫– من بیشتر به افکار و اندیشه های خودم وابسته هستم تا هوشیاری دقیق به بدنم.
۹٫– بدن من نیاز به ورزش مداوم دارد (تناسب اندام در زندگی من اولویت محسوب می شود). یک لمس ساده برای من کافیست و به نوازش علاقمند نیستم. وجود فاصله احساسی را ترجیح می دهم.
۱۰٫– من بطور مداوم از تماس بدنی با آنانیکه رابطه عاشقانه دارم لذت می برم و آنرا جستجو می کنم. عاشق استفاده از عطر و لوسیون های پوستی هستم که پوست مرا برای لمس کردن به مانند یک کودک نرم و لطیف می کند.
۱۱٫– صادقانه، من خیلی وابسته به فیزیک و بدنم نیستم. این موضوع آنقدر در خود آگاه من به اندازه آگاهی من از اندیشه های درونی، رویاها و قوه مخیله ام نیست.
۱۲٫– من خیلی علاقمند به تمرکز بر روی بدنم نیستم، چیز های مهمتری برای توجه دارم. فعالیت های من: سازمان، جلسات، بهبود فعالیت های خانوادگی. من کمی احساس ناخوشایندی در رابطه با امور مربوط به فیزیکم دارم.
۱۳٫– بدن من برای پرورش بچه (حاملگی و در آغوش گرفتن) ساخته شده است. اینگونه تماس های بدنی، لذت بیشتری نسبت به سایر تماس ها به من می دهد. من علاقمند به رابطه جنسی، به جهت خود رابطه نیستم. مگر اینکه در انتظار یک بچه دیگر باشم که در این صورت من عاشق آن هستم.
۱۴٫– توجه و مراقبت من از بدنم شبیه به مراقبت و توجه من به منزلم است. من به بدنم بیشتر از اینکه فقط قادر به عملکرد خوب باشد، توجه نمی کنم. من از لمس توسط همسرم لذت می برم. اگرچه این، چیزی نیست که به آن فکر کنم.
۱۵٫– اگر خانه من در همسایگی افراد با پرستیژ قرار داشته باشد، اثری که من می خواهم در خانه ام داشته باشم زیبایی محافظه کارانه است. من یک خانه بزرگ، مجلل، تمیز و مرتب را ترجیح می دهم (جاییکه بطور واضحی مهمانان عالی رتبه همسرم را پذیرایی کند و من را به عنوان یک زن کدبانو نشان دهد).
۱۶٫من از زندگی شهری لذت می برم. بنابراین از آپارتمان نیز لذت می برم. اگر خانه من نزدیک کتاب فروشی و محل کارم باشد یک امتیاز مثبت نیز خواهد داشت. متمایل به کار کردن با ساعت های طولانی هستم. ممکن است کامپیوتر و لوازم کاری ام را روی میز ناهار خوری پیدا کنید. من خیلی اوقات درگیر کارم هستم.
۱۷٫– اغلب از خانه من بوی غذا و خوراکی ساتع می شود. من خانه ای را که دارای اتاق های زیاد برای خانواده، بچه هایم و دوستان بچه هایم داشته باشد را ترجیح می دهم. خانه من به ندرت مرتب است. ولی برای همه مکان بسیار خوبی است برای زندگی و لذت بردن.
۱۸٫– من خانه ام را با شمع و یا سایر وسایلی که حس و حال ویژه ای را ایجاد می کنند تزئین می کنم. من به حریم خصوصی، بیش از تعداد زیادی مهمان نیازمندم.
۱۹٫– خانه من بطور قابل توجهی دارای طرح های رنگارنگی است که بطور با سلیقه کار شده اند، قطعات هنری دوست داشتنی، مبلمان دارای پارچه های فوق العاده، فرش های مجلل که پای شما در آن فرو می رود.
۲۰٫– من زندگی خارج از شهری را ترجیح می دهم، نزدیک تر به طبیعت تا شهر. اگر در شهر زندگی کنم ترجیح می دهم خانه ام نزدیک یک پارک باشد تا بتوانم از درختان و حیات وحش لذت ببرم. در خانه ام، گیاهان روی قطعات هنری خیالی را ترجیح می دهم. مبلمان من راحت و ساده است.
۲۱٫– من عاشق خانه داری هستم و این حس در من قوی است. من با کارِ خانه مانند مراقبه درگیر می شوم. خانه من تمیز و مرتب است البته نه خیلی سختگیرانه. من در خانه ام همیشه گل تازه و شاداب دارم. نان تازه پخته شده چیزی است که من برای تهیه اش می کوشم.
۲۲٫– من غذا های سالم و ارگانیک را به غذاهای فروشگاهی ترجیح می دهم. عمداً و آگاهانه غذا می خورم چرا که برای سلامتی و تناسب اندام ارزش قائلم. بدن من به پروتئین برای فعالیتهای فیزیکی ام نیاز دارد.
۲۳٫– من بیشتر به محیطی که غذا می خورم، مشتاق هستم اگرچه واقعاً از غذای خوب لذت می برم. حس آنرا دوست دارم (تجربه بافت غذا در دهانم). من دوست دارم هنگام صرف نوشیدنی ها، موقعی که می خواهم با انگشت، مزه به دهان معشوقم بگذارم، آنرا بکشم و به این ترتیب با او شوخی کنم. از همه مسائل رمانتیکش لذت می برم.
۲۴٫– من ترجیح می دهم غذای بیرون بخورم. زمان کافی و یا علاقه به پخت و پز برای خودم، ندارم. من غذا خوردن با یک دوست در یک رستوران و گفتگوی مهیج با یکدیگر را ترجیح می دهم.
۲۵٫– من عاشق این هستم که خانواده و بچه داشته باشم تا برایشان پخت و پز کنم. عاشق آماده کردن غذای کافی برای همه هستم تا لذت ببرند.
۲۶٫– زمان صرف غذا، فرصت بسیار مهمی برای خانواده است و انتظار دارم اعضاء، گفتگو و آداب مناسبی در این هنگام داشته باشند چون این خیلی برایم مهم است.
۲۷٫– غذا خوردن برایم خیلی مهم نیست. من ممکن است به یک تکه پنیر یا هر چیز دیگری که هوس کنم ناخنک بزنم. ولی برایم نشستن سر میز برای صرف غذا مهم نیست.
۲۸٫– مهیا کردن غذا یکی از مهمترین جنبه های حس خانه داری من می باشد. من ترجیح می دهم که غذاهای مقوی را در یک وضعیت آرام و بی تکلف تهیه و آماده کنم.
۲۹٫– تصور می کنم دوستان یا حیوانات قسمتی از دوره کودکی من به عنوان همراه و حامی من بوده اند.
۳۰٫– من تصور می کنم یک آدم بزرگ بودم همراه با احساس داشتن یک همدم در کنارم برای آنکه به او توجه بکنم. لذت بردن از خانه عروسک هایم و داشتن میهمانی های بزرگسالانه.
۳۱٫– من دوست داشتم هنگام بازی کردن با عروسک هایم نقش مادر را داشته باشم. آنها را بگردانم و غذا بدهم.
۳۲٫– من عاشق کتابهایم بودم. در آن دوران من بافتنی، قلاب بافی و خیاطی آموختم. من از خط خطی کردن، شطرنج و فعالیت های ذهنی و یا فعالیت هایی که به هماهنگی دست و ذهن نیاز داشت، لذت می بردم.
۳۳٫– من عاشق بودن در درختزار ها، جستجوی گیاهان مختلف، جویبارها و تماشا کردن موجودات کوچکی که در آنها زندگی می کردند، بودم. از مشاهده اجسام در زیر میکروسکوپ لذت می بردم. از تیر اندازی و سایر ورزش ها نیز لذت می بردم.
۳۴٫– من عاشق لباس پوشیدن بودم. امتحان لباس های فریبنده مادرم، گشتن اطراف کفش های پاشنه بلندش و آرایش کردن.
۳۵٫– من خودم را بصورت یک بچه حفظ کردم. آرام و مستقل و پذیرا بودم اگرچه از اینکه با خودم بازی کنم، راضی بودم. خودکفا و آرام. نه از کسی راهنمایی و اشاره می خواستم و نه میل به خواهش از دیگران داشتم.
۳۶٫– اوایل، من متمایل به جذب پارتنرهایی بوده ام که بصورت ویژه برایم مناسب نبوده اند. خلاق، دمدمی مزاج، هیجانی، لطیف، افرادی که من را شیفته و مجذوب می کنند، دارای روابط قوی، افرادی که حس جنسی من را تحریک می کنند، افراد دارای کلامی شاعرانه، غیر فابل پیش بینی، فریبنده، عشاق حساس. زمانیکه بزرگ شدم، من یک پارتنر با تجربه، تحصیل کرده و خوش سلیقه، لباس، گلها و داستان های عاشقانه را ترجیح دادم.
۳۷٫– من متمایل به سمت عشاقی هستم که زنان تیپ مادر را می پسندند.انتظار زیادی از آنان ندارم. آنها بیشتر برایم شبیه بچه ها هستند. تمایل دارم بدهم بیش از آنکه بگیرم. از مراقبت همسرم از من واقعاً قدردان هستم. از نظر مالی، ترجیح نمی دهم که بیرون از خانه کار کنم. می خواهم احساس سلامتی، امنیت و تمرکز روی خانواده و بچه هایم داشته باشم.
۳۸٫– من متمایل به افرادی هستم که از نظر فکری به من نزدیک باشند. شخصیت آنها یک جنبه خلاقانه، هنری، شفادهنده یا موسیقایی دارد. همسری می خواهم که من را پرورش دهد. ما علاقمندیم که مسائل را با یکدیگر تقسیم و یکدیگر را تکمیل کنیم. ما شبیه شرکایی هستیم که از فعالیتهایی که دوست داریم با یکدیگر انجام دهیم، لذت می بریم. فضا و آزادی زیادی به یکدیگر می دهیم، این برای من خیلی مهم است. من به این فضا ها نیاز دارم تا احساس عشقی من را تحریک نماید.
۳۹٫– من متمایلم توسط فرد موفقی که در محیط کاری ام قرار دارد، جذب شوم. من اهل روابط رمانتیک نیستم. طبیعت من برون گراست. به سمت افرادی که برای زندگی شهر نشینی تربیت شده اند و از آن لذت می برند، کشیده می شوم. عقلانی و با علایق سیاسی. من نیاز دارم که بصورت عقلانی، تحریک شوم.
۴۰٫– من دوست دارم افرادی به من جذب شوند که بطور کامل برعکس من می باشند: آدمی که می تواند گلیم خود را در اجتماع از آب بیرون بکشد، سفت و محکم و آهنربایی، کشش جنسی زیاد، غالب و مسلط. یا آنهایی که خیلی بزرگتر از من هستند و بعنوان معلم و راهنمای معنوی و عاشق من رفتار می کنند.
۴۱٫– من همیشه بوسیله افراد در حال ترقی و پیشرفت و مقتدر جذب می شوم. افراد موفقی که وعده موقعیت اجتماعی برجسته ای را که من به آن افتخار می کنم، می دهند. من متمایل خواهم بود تا زندگی شخصی ام را برای حمایت و موفقیت بیشتر آنان صرف نمایم.
۴۲٫– من متمایل به جذب افرادی هستم که به سمت طبیعت آرام، محجوب، متمایل به خانه و خودکفای من گرایش دارند. کسی که می داند من برایش یک همسر خوب خواهم بود. همسر من تمایل به نان آور و رییس خانواده بودن، دارد. ما هر دو بطور مساعدی مستقل هستیم و رابطه جنسی دارای اولویت در رابطه ما نیست.
۴۳٫– به دلیل آنکه من خیلی آدم صاحب نظری نبودم، به ازدواج متقاعد شدم و یا اینکه، احساس کرده بودم که این یک سنت اجتماعی و فرهنگی است که باید آنرا اجرا می کردم. من یک ازدواج از پیش تعیین شده انجام دادم. یا اینکه، از ازدواجم تصور دیگری، غیر از چیزی که اتفاق افتاد داشتم. اعتقاد و آرزوی یک رابطه معنوی بالاتر را دارم.
۴۴٫– ازدواج مهمترین مسئله در زندگی من است (چیزی که انتظارش را کشیده بودم). در ازدواج احساس کامل شدن، می کنم و همسر یک فرد امید بخش، در حال ترقی و پیشرفت و حرفه ای شدن. نقشی که هر یک از ما در زندگی ایفا می کنیم، نقش بسزایی در استواری و ثبات ازدواجمان دارد که این برایم اهمیت دارد. من برای “بهتر و بدتر” ازدواج می کنم. می خواهم از خود گذشتگی را از طرف همسرم تجربه کنم. این اولویت اول من خواهد بود.
۴۵٫– ازدواج به نوبه خود اهمیت کمتری نسبت به تجربه رضایتمندی عشقی دارد. زمانی که آن پایان می یابد، دیگر تمام شده است. نتیجه، سرمشقی خواهد بود برای روابط آینده. از آنجاییکه من حسود نیستم، طبیعت یک رابطه عشقی (هوس آلود) را می شناسم. من خودم، تمایل به یک رابطه عشق بازی (پریدن) با دیگران را داشته ام.
۴۶٫– من بطور ویژه بسمت ازدواج کشیده نمی شوم. طبیعت مستقلی دارم و آزادی ام برای خیلی مهم است. واقعاً احساس نیاز به فرد دیگری برای تکاملم نمی کنم. اگرچه، یک رابطه رفاقتی و دوستانه، می تواند برای من جاذبه داشته باشد. امکانش وجود دارد که ما تصمیم بگیریم تا ترجیحاً با هم زندگی کنیم تا ازدواج کنیم. در زندگی مشارکتی ام، به مساوات نیاز دارم. پس بعید است که نام خانوادگی ام را تغییر دهم (فامیلی همسرم را برای خودم انتخاب کنم).
۴۷٫– اشتیاق من به ازدواج جهت خلق یک محیط امن همراه با یک پارتنر مسئولیت پذیر می باشد. کسی که بچه درست کند و از بزرگ کردن آنها لذت ببرد.
۴۸٫– من یک رابطه همراهانه (یک رابطه متقابل سودمند) در ازدواج را به احساسات تند و تیز ترجیح می دهم. ما بسیار زیاد از ارتباط با حوادث، سیاست و شغلمان لذت می بریم. از دیگر سو، احساسات و عواطف موضوع بحث ما نیستند.
۴۹٫– من واقعاً جاه طلبی و بلند پروازی در دنیای خارج ندارم. من یک زندگی آرام در خانه را ترجیح می دهم و با تنهایی راحت هستم. امکان دارد پارتنر من دائماً در سفر، یا برای کار، دور از خانه باشد. یک خانه دار و فرد سنتی هستم. اگرچه نیازی به تکمیل احساسات و هیجاناتم از طرف پارتنرم ندارم. اینها مراد درونی من را تامین نمی کنند.
۵۰٫– از نظر من تمایلات جنسی و ازدواج پیوسته به هم هستند (باهم یکی هستند). در اصل من مراقب این بوده ام که حتی الامکان از روابط جنسی خودداری کنم. ارتباط جنسی قسمتی از نقش من در قبال همسرم است که باید به او ارائه بدهم. من به مهارت همسرم در تحریک میل جنسیم اعتماد کرده ام و تک همسری برای من (ارتبطات جنسی تنها با همسر) نکته اصلی و اساسی می باشد.
۵۱٫– زمانیکه جوانتر بودم بیشتر اغواگر بودم. من واکنشهای جنسی بالایی دارم که به راحتی توسط معشوقم تحریک می شوم. ترجیح می دهم معاشقه بخش عادی و همیشگی در فعالیت های جنسی مان باشد. رفتار من در مقابل (نسبت به) ارتباط جنسی بیشتر غیر منتظره و محتمل الوقوع می باشد.
۵۲٫– در سالهای جوانی من بیشتر انرژی ام را بر روی شغل و مسئولیتم می گذاشتم. احساسات من بیشتر با عقل و خردم در ارتباط بود تا با تمایلات جنسیم. من خیلی به ابراز عشق ، به اندازه ای که به ابراز عقاید در بحثها علاقه دارم، علاقه مند نیستم. اگر افکارم را بر روی این موضوع متمرکز کنم می توانم یک عاشق تمام عیار باشم.
۵۳٫– در سالهای اخیر من علاقه مند به داشتن بچه بودم، نه فقط داشتن رابطه جنسی. برای نشان دادن صداقت قبل از معاشقه فقط نوازش می کنم. در این هدف خاص، برای من ارتباط جنسی آنقدر مهم نیست که بچه دار شدن مرا خشنود می کند.
۵۴٫– وقتی جوانتر بودم رابطه جنسی برایم مانند یک ماجراجویی بود. با این وجود وقتی به بلوغ رسیدم و استقلال و آزادی من افزایش یافت، رفاقت و همراهی و شراکت در فعالیت ها با همسر (معشوقه ام) و یک دوست خوب بودن، مهمتر از رابطه جنسی به نظر می آمد.
۵۵٫– من قبلاً ارتباط جنسی را در خود بیدار نکرده بودم تا اینکه از آن جلوگیری کنم. اگر حقیقت گفته می شد، من بیشتر احساسی شبیه به دختر بچه داشتم تا یک زن. با این حال واقعاً احساس بهتری در مورد خود داشتم وقتی شهوت، احساسات و طبیعت خود را کشف کردم.
۵۶٫– داشتن یا نداشتن رابطه جنسی برای من مهم نیست. در اصل احساس جنسی من تا زمانیکه معاشقه وارد کار بشود ساکن و خاموش است. زمانیکه معاشقه اتفاق می افتد از آن لذت می برم. این یک حادثه گرم و پرحرارت است که من و معشوقم با هم در آن شریک می شویم. به هرحال اگر این اتفاق هم نیوفتد هم من رابطه جنسی را برقرار می کنم.
۵۷٫– با اینکه بچه ها را دوست دارم ولی فشار غریزی قوی برای مادر شدن ندارم. من از حالت و فعالیتهای ورزشی خودم بیشتر از حامله بودن لذت می برم. به ارث بردن یک خانواده آماده هم به یک میزان خوشحالم می کند. من به این توجه دارم که فرزندانم را تشویق کنم تا زودتر به استقلال برسند. از اینکه آنها را به تفریح ببرم و به آنها در مورد حیوانات و طبیعت آموزش بدهم لذت می برم.
۵۸٫– من فشار غریزی شدیدی برای مادر شدن دارم. به دنیا آوردن بچه و پرستاری و نگهداری از فرزندان خودم برایم بسیار پراحساس است. بچه نداشتن می تواند یک آرزوی برآورده نشده باشد.
۵۹٫– بچه ها قسمتی از یک خانواده هستند. من از فرزندانم رفتارهای خوب و موفقیت انتظار دارم. آنها باید باعث سربلندی والدین خود باشند.
۶۰٫– اگر حق انتخاب داشته باشم، انرژی ام را بر روی شغل و کارم متمرکز می کنم تا بچه دار شدن. هرچند بدنبال این هستم تا فرزندانم به سن عقلانی برسند تا بتوانم از برنامه ها ومصاحبتم با آنها لذت ببرم. ترجیح می دهم که فرزندانم حس کنجکاوی، منطق و استقلالشان رو نشان بدهند، نه گریه های بچگانه شان را.
۶۱٫– من عاشق تحریک حس خلاقیت و خودشناسی فرزندانم هستم و آنها را به سمت رفتار و منش خوب سوق می دهم. من توانائیهای فرزندم را در مسیری که برای او احساس زیبا و قابل قبول ایجاد کند بیرون می کشم. هرچند متوجه یک ناهماهنگی هستم که در یک زمان نهایت توجهم را به فرزندانم معطوف می کنم اما بعد در زمانی دیگر، در هنگام انجام فعالیتهای اجتماعی ام این توجه را نسبت به او ندارم. من با فرزندانم گرم و صمیمی و بخشنده هستم اما آنها را در مرکز زندگی ام قرار نمی دهم.
۶۲٫من نسبت به خواسته ها و نیازهای فرزندانم حساس هستم. هرچند در نظم دادن به آنها دچار مشکل شده ام. خیلی خوب محدودیت قرار نداده ام. احساس راحتی نمی کنم که آنها را تحت فشار قرار دهم. از پرورش قدرت تصور آنها در هنگام بازی و قصه خوانی لذت می برم.
۶۳٫من محیطی امن و راحت را با پذیرش عشق و محبت برای خانواده و فرزندانم فراهم می کنم. آرزوهای بزرگی برای بچه هایم ندارم و میلی ندارم آنها را مجبور به پیشرفت کنم . آرزوی آنها آرزوی من است (به شادی آنها من هم شاد هستم). البته به این مسئله آگاهی دارم که کسانیکه دوستشان دارم ممکن است من را آدمی خونسرد و منفعل تلقی کنند.
۶۴٫– من خواندن، نوشتن، رویاپردازی روزانه، تصور کردن ، تجسم ، خیالبافی را دوست دارم. باغچه ام و پرورش گل و گیاهان را دوست دارم. همچنین از دوستانم لذت می برم . من نیاز به زمان کافی برای تنها ماندن دارم تا خودم را بازیافت کنم.
۶۵٫– من عاشق جمع آوری آثار هنری خوب هستم. نقاشی، سفال ، لباسهای زیبا و وسایل بازی و جواهرات. من ازسر زدن به نمایشگاه ها و مهمانیهای هنری و خانه های هنرمندان خوشم می آید. از تئاتر، رقصیدن و اجرای موسیقی خیلی لذت می برم. از مناسبت های اجتماعی خوشم می آید.
۶۶٫– من اشتیاق فراوان برای تفریح دارم، از چادر زدن در مکانهای طبیعی و بکر و دست نخورده لذت می برم. چون ذاتاً ورزشکارم از مسابقات ورزشی و یا تمرین ورزشی با قاعده و منظم لذت می برم.
۶۷٫– من خیلی گرفتار فعالیتهای داوطلبانه در انجمن های محلی و یا در ارتباط با مدرسه فرزندانم هستم. تمایلات خاصی به منظم بودن و مسئول بودن دارم. شغل من بیرون از خانه است اما تعهد و سرسپردگی اصلی من همسرم می باشد. من زمان فعالیتهایم را با زمان همسرم در خانه هماهنگ می کنم.
۶۸٫– من از خواندن مطالبی درخصوص مسائل اخیر سیاسی منطقه، ملی و خارج مرزی لذت می برم. فهمیدم که اینگونه مباحث با آگاهیهای فردی خوب بسیار تهییج کننده می باشند. از فعالیت های احزاب کوچک حمایت می کنم. از موزه و ادبیات لذت می برم. بدنبال مباحث متفکرانه، دیدن ودنبال کردن فیلم های تحریک آمیز هستم.
۶۹٫– درگیری و مشغله با خانواده و دوستان نزدیک و مشارکت با آنها در فعالیت ها مهمترین علاقه من است. من عاشق پختن غذا برای خانواده، دوستان و فرزندانم هستم. تجربه آشپزی را بسیار لذت بخش یافتم. همه را برای خوردن غذا دور هم جمع می کنم تا فرزندانم با هم بازی کنند. من همچنین خیاطی، بافندگی، کیک پزی و درست کردن کلوچه برای فرزندان و دوستانشان را دوست دارم.
۷۰٫– من از زمان آرامش لذت می برم. باور کنید یا نه، من از کارهای خانه ام لذت می برم. این کار برایم مانند مدیتیشن اسست. من در یک زمان بر روی یکی از کارهای خانه تمرکز می کنم و بصورت آهنگین بدون نگرانی از زمان، کارها را انجام می دهم. همچنین از خواندن، دوچرخه سواری، مدیتیشن، گل آرایی لذت می برم. در مواقعی من از نوشیدن چای و مصاحبت آرام با یک دوست عزیز لذت می برم. در مواقعی هم از سکوت دوری می کنم.
۷۱٫– شما معمولاً می توانید من را در میان یک گروه مرد، غالباً بعنوان تنها زن جمع- مانند یک پسر- در حال بحث و گفتگو درموضوعات جدی و سیاسی پر حرارت پیدا کنید. من به اغواگری که زنان دیگر مشغول هستند علاقه مند نیستم.
۷۲٫– من بیشتر در موقعیت های اجتماعی احساس خجالت می کنم. بیشتر یک به یک با کسانیکه به یک گوش شنوا نیاز دارند صحبت می کنم و به مسائل آنها گوش می دهم.
۷۳٫– من ترجیح می دهم در ارتباط اجتماعی با همکاران همسرم و همسرانشان میزبان باشم. دوست دارم در امور شخصیم نظم و ترتیب داشته و نسبت به آن مسئول باشم و با وجود ناکامی و مشکلات، بکار خود ادامه دهم (در مقابل مشکلات مقاومت کنم).
۷۴٫– من عاشق مهمانیها و موقعیتهای اجتماعی هستم تا بدرخشم! من دوست دارم با جمع بجوشم، صمیمی شوم و عشوه گری کنم، و در سراسر اتاق به این طرف و آن طرف بروم. من قطعاً به جذابیتهای فردیم آگاهی دارم و دیگران هم آگاه اند.
۷۵٫– من خارج از محیط خانواده و دوستانم خیلی مشتاق به برقراری ارتباط اجتماعی با سایر افراد نیستم. اغلب به رفتن به اینگونه مکانها احساس بی میلی دارم. نمی دانم با این افراد در مورد چه چیزهایی صحبت کنم.
۷۶٫– متوجه شده ام که نسبت به برقراری ارتباط اجتماعی احساس بی قراری می کنم. تمام اغواگری ها و شور و شوق ها در این خصوص از بین رفته است. ترجیح می دهم با دوستان خانمم باشم و درخصوص مسائلی که برای ما خانمها مهم است صحبت کنم.
۷۷٫– خیلی توجهی به موقعیت های اجتماعی ندارم. ترجیح می دهم در خانه بمانم و یک کتاب خوب بخوانم و از راحتیها و امکانات دور و برم مانند شومینه (اگر یکیش رو داشته باشم) لذت ببرم.
۷۸٫– روابط دوستانه من به حد زیادی در ارتباط با فرزندان، مادران دوستان فرزندانم و مادران بچه های دیگر می باشد. به طور معمول ما عشق به فرزندانمان را بخوبی در کنار علایق خانواده داریم.
۷۹٫– من نسبت به دوستان خانمم یا روابط با خانمها احساس خواهرانه دارم. این نوع روابط برای من خیلی مهم هستند. من به خانمهای دیگر که گروه های مردانه را ترجیح می دهند علاقه ندارم.
۸۰٫– در روابط دوستانه من بیشتر به سمت انرژی عقلانی کشیده می شوم. ما مشخصاً در خصوص کار، سیاست و دیگر مباحث عقلانی گفتگو می کنیم. دوستان من نیز مانند خودم دید وسیعی دارند و بخوبی میتوانیم مسائل را از هم متمایز کنیم و به رقابت های عقلانی با اخلاق ورزشی توجه داریم.
۸۱٫– دوستان من متوجه این هستند که با من متفاوتند. من می توانم بیشتر دمدمی مزاج باشم. دوستان خانم من می توانند در چیزی شخصیت قویتری نسبت به من داشته باشند. برای من گاهی سخت است که “نه” بگویم. برای من سخت است که احساساتم رو در غالب لغت بیان کنم. من به همان اندازه که از بودن با دوستانم لذت می برم از اوقات تنهایی و سکوت هم لذت می برم.
۸۲٫– من آشنایان خانم زیادی در سازمانها و گروههای داوطلبانه گوناگون دارم. با این حال اگر شغل همسرم ایجاب کند که ما تغییر مکان بدهیم، از آنجا که خانواده ام اهمیت بیشتری دارد، می توانم جمع کنم و برای حفظ منافع شغلی همسرم نقل مکان کنم. این برای من از روابط دوستانه مهمتر است.
۸۳٫– من یک دایره وسیع از دوستان و آشنایان خانم دارم. من و دوستان خانمم به شدت در روش زندگی و عشق به هم شبیه هستیم. ما لغزش نمی کنیم چونکه مراقب هستیم طرحها و برنامه هایمان بررسی شده باشد تا بطور تصادفی. یا من دوستان دیگری دارم که به نظر می رسد که از بودن در میان تجربیات عشقی من لذت می برند. من سعی می کنم زمانیکه با دوستانم هستم گشاده دست باشم ، با این حال بنظر می رسد که فقط مشغول برنامه های اجتماعیم هستم.
۸۴٫– من یک یا دو دوست خانم دارم. ما از اینکه زمانهای طولانی را با هم بگذرانیم لذت می بریم. مراقب هستیم که از ارزشهای مشترک و حساسیتهای مشترکمان لذت ببریم. ما برای همدیگر گوش شنوا و قلب مهربان بدون قید و شرط فراهم می کنیم. مشغول غیبت کردن نمی شویم همچنانکه به مباحث جدی هم مشغول نمی شویم.
۸۵٫– من بیشتر کتابهای آشپزی دارم. چون عاشق امتحان کردن دستور پخت های متفاوت هستم. مجلات باغبانی و بافندگی و مجلات صنعتی دارم و در قفسه های کتابخانه هم تعدادی کتاب مخصوص کودکان دارم.
۸۶٫– من علاقه مند به مجله خانه و باغبانی هستم. چون برای من مهم است که چیدمان خانه ام با سلیقه و با شکل مناسب باشد. علاقه مند به کتابهای سفر، مجله جمعیت هستم چونکه به آخرین اخبار (اخبار دسته اول) کنجکاو هستم. همچنین کتابهای رومیزی مصور.
۸۷٫– من دور و برم کتابهایی با موضوع ماوراء الطبیعه و یا معنوی (روحانی) یا روانشناسی یا افسانه ای و عکاسی و خلاقیت نوشتاری دارم. من خیلی از اینکه اوقات آرامشم رو به خواندن اختصاص دهم لذت می برم.
۸۸٫– من در اطراف خودم کتابهای یوگا، رساله ها، قایقرانی و کلک سواری، جغرافیا، بهترین مکانهای تفریحی و کتابهای عکس از پارکهای ملی دارم و از آنها لذت می برم.
۸۹٫– من از کتابهایی که در مورد نقاشان معروف و دیگر هنرمندان و رقاصان معروف و نقاشی است لذت می برم. و همچنین از رمانها و داستانهای کوتاه رمانتیک نیز لذت می برم. من بطور همزمان از چند مجله لباس و جواهر اشتراک دارم.
۹۰٫– من از خواندن مطالبی که ذهن رو به تحریک وا می دارد لذت می برم. مثل اخبار سیاسی، مجلات، مقالات
۹۱٫– من از خواندن داستانهایی در مورد زندگی زنان (زنان مقدس و مشهور) لذت می برم. من تعدادی کتاب بودایی با درسهای اصلی دارم. من همچنین کتابهایی درخصوص نان پزی و گل سازی دارم.

341
نظر خود را جاودانه کنید :

avatar
156 تعداد نظرات
185 تعداد پاسخ ها به نظرات
47 Followers
 
نظرات دارای بیشترین پاسخ
داغ ترین نظرات
142 تعداد نظردهنده ها
محمد خیرآبادیmaedeالهامزهرا ممممنصوره حاجعلی جدیدترین نظردهنده ها
  خبرم کن اگر ...  
جدیدترین قدیمی‌ترین بیشترین لایک
خبرم کن اگر
زهرا ممم
مهمان
زهرا ممم

اتنا
۱۴
ارتمیس
۲۱
افرودیت
۸
پرسفون
۲۵
دیمیتر
۱۵
هرا
۹
هستیا

۱۷

تيلا قلي پور
مهمان
تيلا قلي پور

سلام و رو ادب خدمت جناب خیر آبادی محترم 🙏
افرودیت۴۶
پرسیفون٢٣
اتنا١۴
ارتمیس١٣
هستیا٨
هرا ۵
دیمیتر ١
من این ازمون رو خدود ١٠بار دیکه زدم و تقریبا همین نتایج رو با رنج همین امتیازات بهم داد ،من با انرژی افرودیت کاملا راحتم و میتونم مدیدیرتش کنم ،قبلنا خیلی اذیت میشدم ولی الان تونستم اگاهی خودم رو در مورد انرژیم بالا ببرم و بهترین استفاده رو ازش بکنم
به نظرم هرکسی میتونه با خود اگاهی بهترین چیزارو برای خودش رقم بزنه
مرسی از لطفتون و سایت خوبتون

الهام
مهمان
الهام

سلام وققتتون بخیر ممنون میشم نظرتون رو در مورد تست ام بدونم
آتنا ۱۶ از ۵۲
آرتمیس۲۹ از ۵۲
آفرودیت ۲۹ از ۵۲
پرسفون ۲۲از ۵۲
دیمیتر ۱۵ از ۵۲
هرا ۲۳ از ۵۲
هستیا ۲۴از ۵۲
و تست mbti
برونگرایی ۱۴ از ۳۵
درونپگرایی۱۹ از ۳۴
حسی۱۴ از ۲۸
شهودی ۱۱ از ۲۷
منطقی ۱۸ از ۳۱
احساسی ۸ از ۲۱
منظبط ۲۰از ۲۸
منعطف ۵ از ۳۱
من ۳۱ ساله و مجرد هستم

سحر
مهمان
سحر

سلام روز خوش
نتیجه تست من به شرح زیر هست ولی اصلا متوجه نمی شم منظورش چی هست تنها چیزی که فهمیدم اینه که من مرحله سرکوب هستم 🙁

آتنا ۱۹ از ۵۲
آرتیمیس ۲۴ از ۵۲
آفرودیت ۲۷ از ۵۲
پرسیفون ۲۲ از ۵۲
دیمیتر ۱۳ از ۵۲
هرا ۳۰ از ۵۲
هستیا ۱۶ از ۵۲

سحر
مهمان
سحر

سلام ، میشه لطفا جواب تست من رو انالیز بفرمایید
آتنا
۱۲ از ۵۲
آرتمیس
۱۱ از ۵۲
آفرودیت
۲۶ از ۵۲
پرسفون
۲۵ از ۵۲
دیمیتر
۱۱ از ۵۲
هرا
۲۲ از ۵۲
هستیا
۲۰ از ۵۲

نگین
مهمان
نگین

سلام ۳۴ ساله – کارمند – مطلقه – ممنون میشم نتیجه تست من رو بفرمایید:
اتنا ۲۱ از ۵۲
ارتمیس ۲۴ از ۵۲
افرودیت ۱۶ از ۵۲
پرسفون ۱۹ از ۵۲
دیمیتر ۳۲ از ۵۲
هرا ۲۸ از ۵۲
هستیا ۳۵ از ۵۲

برونگرایی ۱۲ از ۳۵
درونگرایی ۲۱ از ۳۴
حسی ۱۴ از ۲۸
شهودی ۱۵ از ۲۷
منطقی ۲۷ از ۳۱
احساسی ۰ از ۲۱
مضبط ۱۹ از ۲۸
معطف ۱۱ از ۳۱

مونا نیکزاد
مهمان
مونا نیکزاد

سلام لطفا تست منو مورد بررسی قرار بدین،متشکرم
آتنا ۲۴
آرتمیس ۲۵
آفرودیت ۳۰
پرسفون ۱۹
دیمیتر ۱۹
هرا ۲۶
هستیا ۱۴
نتیجه تست mbti , enfp(خودساخته) بود
من ۱۸ ساله و مجرد هستم

سریرا
مهمان
سریرا

سلام وقتتون بخیر
مرسی از سایت خوبتون، خداقوت
من خانمی ۳۳ ساله هستم و هر سه تست رو زدم نتایج رو براتون مینویسم ممنون میشم تحلیلتون رو بخونم

Mbti
Estj هستم
برونگرایی ۲۷ از ۳۵
درونگرایی ۵ از ۳۴
حسی ۱۶ از ۲۸
شهودی ۹ از ۲۷
منطقی ۲۵ از ۳۱
احساسی ۴ از ۲۱
منضبط ۲۷ از ۲۸
منعطف ۱ از ۳۱

ارکتایپ زنان از ۵۲
اتنا ۴۳
ارتمیس ۲۵
افرودیت ۱۲
پرسفون ۲۴
دیمتتر ۷
هرا ۱۹
هستیتا ۱۸

ارکتایپ مردان از ۳۲
دیونوسوس ۸
هفائستوس ۱۶
ارس ۱۳
هرمس ۱۴
اپولو ۲۳
هادس ۱۰
پوزیدون ۱۳
زئوس ۲۲

سریرا
مهمان
سریرا

میشه لطفا پاسخ بنده رو بدید

فاطمه
مهمان
فاطمه

سلام من فاطمه ام ۲۴ساله مجرد
نتیجه تستم
افرودیته ۴۴
ارتمیس۳۱
اتنا۲۵
پرسفون۱۹
هرا۱۵
هستیا ۱۲
دیمیتر۸

نتیجه mbti :
enfp
میشه لطف کنید تفسیر کنید🙏🧡

Melika
مهمان
Melika

سلام نتیجه تستم رو هر چی میزنم نتیجه ای برام نمیاد
چرا؟؟ میخوام بدونم نتیجه تستم چی شد خب

baran
مهمان
baran

سلام وقت شما بخیر
این نتیجه تست من است. اگر میشه لطفا تفسیرتون رو بفرمایید.
******************************
آفرودیت ۳۹ از ۵۲
پرسفون ۳۴ از ۵۲
هستیا ۲۹ از ۵۲
آتنا ۲۲ از ۵۲
آرتمیس ۱۱ از ۵۲
هرا ۹ از ۵۲
دیمیتر ۶ از ۵۲

*****************************
برونگرایی ۱۴ از ۳۵
درونگرایی ۱۹ از ۳۴
حسی ۱۸ از ۲۸
شهودی ۸ از ۲۷
منطقی ۱۶ از ۳۱
احساسی ۹ از ۲۱
منضبط ۲۴ از ۲۸
معطف ۵ از ۳۱

الهام
مهمان
الهام

کسل کننده ترین و وقت گیرترین تستی بود که تا الان زرم ولی اخرشم نتیجه نیومد ……وااااایییی خدا میدونه چقد حالم گرفته شد

کیمیا
مهمان
کیمیا

سلام اقای دکتر وقت بخیر میشه لطف کنید نتایج بنده رو بررسی کنید ! من بیست سالمه و خیلی از تجارب رو نداشتم و بعضی تستا رو حدس زدم با توجه نتایج تستم درسته ؟
آتنا :۴۳ از ۵۲
ارتمیس : ۳۲ از ۵۲
افرودیت :۴۱ از ۵۲
پرسفون :۲۴ از ۵۲
دیمیتر :۱۰ از ۵۲
هرا ۳۰ از ۵۲
هستیا :۱۵ از ۵۲

برام سواله که افرودیت یک زن اغواگره و ارتمیس ی زن سخت وقوی و چطور هرجفت اینا در من امتیاز بالایی داره؟ (البته اتنا هم هست که قبولش دارم )
من تو روزمره شاهد بروز وظهور هرسه ی اینها هستم وخیلی تضاد درونی احساس میکنم ! ایا احساسم درسته ؟

شهرزاد
مهمان
شهرزاد

با سلام
۲۴ ساله و مجرد هستم
نتیجه ی تست mbti برام isfj بود
نتایج تست آرکتایپ هم به این صورت:
آتنا ۱۳
آرتمیس ۲۷
آفرودیت ۲۱
پرسفون ۲۱
دیمیتر ۱۸
هرا ۲۳
هستیا ۲۴
از اونجایی که همگی بجز آرتمیس تو محدوده ی سرکوب قرار داشتن میخواستم ببینم آیا باید کاری انجام بدم که اینا به تعادل برسن؟ و اینکه اگه ممکنه برام تفسیرش کنید؟
و یک سوال دیگه اینکه چه تیپی برای ازدواج مناسب تره برام؟
سپاس

آرزو
مهمان
آرزو

سلام. تست آرکتایپ هم بعد از تست شخصیت انجام دادم. ممنون میشم تحلیل کنید.
آتنا
۲۵ از ۵۲
آرتمیس
۲۹ از ۵۲
آفرودیت
۲۴ از ۵۲
پرسفون
۲۳ از ۵۲
دیمیتر
۲۸ از ۵۲
هرا
۳۰ از ۵۲
هستیا
۲۸ از ۵۲

آرزو
مهمان
آرزو

ببخشید من مرتب چک می‌کنم که به من پاسخ بدهید.

Mina
مهمان
Mina

سلام میشه نتیجه ی تست من رو هم بررسی کنید لطفا
آتنا ۲۵ از ۵۲
آرتمیس ۲۷ از ۵۲
آفرودیت ۲۴ از ۵۲
پرسفون ۲۲ از ۵۲
دیمیتر ۱۱ از ۵۲
هرا ۱۵ از ۵۲
هستیا ۲۵ از ۵۲

برون گرا ۱۹ از ۳۵
درون گرا ۱۵ از ۳۴
حسی ۱۳ از ۲۸
شهودی ۹ از ۲۷
منطقی ۲۳ از ۳۱
احساسی ۳ از ۲۱
منضبط ۲۰ از ۲۸
منعطف ۷ از ۳۱

maede
مهمان
maede

سلام
نتیجه تست:
آتنا ۲۲ از ۵۲
آرتمیس ۱۷ از ۵۲
آفرودیت ۳۶ از ۵۲
پرسفون ۲۸ از ۵۲
دیمیتر ۱۲ از ۵۲
هرا ۱۵ از ۵۲
هستیا ۲۱ از ۵۲
برون گرایی ۳ از ۳۵
درونگرایی ۳۰ از ۳۴
حسی ۱۹ از ۲۸
شهودی ۱۱ از ۲۷
منطقی ۱۸ از ۳۱
احساسی ۹ از ۲۱
منضبط ۲۷ از ۲۸
منعطف ۱ از ۳۱
باتشکر از وقتی که میزارین..

مهسا
مهمان
مهسا

سلام میشه تحلیل منم بگین .ممنونم

برونگرایی
۲۰ از ۳۵
درونگرایی
۱۴ از ۳۴
حسی
۱۵ از ۲۸
شهودی
۱۲ از ۲۷
منطقی
۱۷ از ۳۱
احساسی
۱۱ از ۲۱
منضبط
۲۲ از ۲۸
منعطف
۶ از ۳۱

آتنا
۱۷ از ۵۲
آرتمیس
۳۲ از ۵۲
آفرودیت
۲۳ از ۵۲
پرسفون
۲۴ از ۵۲
دیمیتر
۲۱ از ۵۲
هرا
۱۸ از ۵۲
هستیا
۲۴ از ۵۲

سولماز
مهمان
سولماز

سلام، ممکنه تحلیل این ارقام رو بفرمائید

آتنا
۱۲ از ۵۲
آرتمیس
۲۸ از ۵۲
آفرودیت
۴۲ از ۵۲
پرسفون
۱۱ از ۵۲
دیمیتر
۵ از ۵۲
هرا
۱۱ از ۵۲
هستیا
۱۴ از ۵۲

روهینا
مهمان
روهینا

سلام میشه هر کدوم از زیر شاخه رو توضیح بدید مثلا منظور از آتنا چیه ؟ آرتمیس چی رو درون روان نشون میده ممنون میشم

بهار
مهمان
بهار

سلام خسته نباشید.ممنون میشم نتیجه تست منو بررسی کنید.
اتنا ۳۱ از ۵۲
ارتیمیس۲۶ از ۵۲
افرودیت ۴۴ از ۵۲
پرسفون ۳۴ از ۵۲
دیمیتر ۲۸ از ۵۲
هرا ۴۸ از ۵۲
هستیا ۳۵ از ۵۲

زهرا
مهمان
زهرا

سلام لطفا نتیجه ی تست منم بررسی کنید
آتنا ۲۵
آرتمیس ۳۲
آفرودیت ۳۶
پرسفون ۳۱
دیمیتر ۱۸
هرا ۲۴
هستیا ۳۰
ممنون میشم

رویا
مهمان
رویا

سلام وقت‌تون بخیر. نتیجه‌ی تست من کلا و شدیدا در محدوده‌ی سرکوب قرار داره. نگرانِ خودم شدم.میشه لطفا تحلیل بفرمایید؟
آتنا۴
آرتمیس ۱۵
آفرودیت ۲۱
پرسفون ۱۳
دیمیتر ۱۵
هرا ۹
هستیا ۱۲

الناز
مهمان
الناز

سلام
چرا جواب تست من رو نمیده

روژان
مهمان
روژان

سلام ممنون میشم تست منم بررسی کنید
آتنا ۲۶ از ۵۲
آرتمیس ۳۸ از ۵۲
آفرودیت ۲۳ از ۵۲
پرسفون ۳۶ از ۵۲
دیمیتر ۲۲ از ۵۲
هرا ۴۵ از ۵۲
هستیا ۳۸ از ۵۲

مینا
مهمان
مینا

سلام و عرض ادب. این نتایج تست بنده است. ممنون میشم که تفسیرش رو ایمیل بفرمایید:
آتنا۱۸
آفرودیت۳۲
آرتمیس۲۲
پرسفون ۱۸
دیمیتر ۱۰
هرا ۱۳
هستیا ۲۳

نسیم. میرآسان
مهمان
نسیم. میرآسان

سلام خوبید؟ میشه نتایج تست منو بررسی کنید منو اتوسا قهرمان معرفی کرده
اتنا ۲۶ از ۵۲
ارتمیس ۳۳ از ۵۲
افرودیت ۲۲ از ۵۲
پرسفون ۱۴ از ۵۲
دیمیتر ۱۴ از ۵۲
هرا ۲۰ از ۵۲
هستیا ۲۳ از ۵۲

برونگرایی ۲۹ از ۳۵
درونگرایی ۳ از ۳۴
حسی ۱۴ از ۲۸
شهودی ۱۰ از ۲۷
منطقی ۲۰ از ۳۱
احساسی ۳ از ۲۱
مضبط ۱۰ از ۲۸
معطف ۱۹ از ۳۱

بهارسادات
مهمان
بهارسادات

میشه واس منو تحلیل کنید؟
آفرودیت ۴۳
پرسفون ۳۰
آتنا ۳۰
هرا ۲۴
دیمیتر ۱۶
آرتمیس ۱۵
هستیا ۱۴

با سپاس

NAZI
مهمان
NAZI

۲۴ ساله، مجرد ، خیلی ممنون میشم نتیجه تست ها رو تفسیر بفرمایید برامون:
آتنا ۱۷
آرتمیس ۲۴
آفرودیت ۲۷
پرسفون ۲۰
دیمیتر ۱۶
هرا ۳۰
هستیا ۱۵
———
برونگرانی ۲۶ از ۳۵
درون گرایی ۸ از ۳۴
حسی ۱۶ از ۲۸
شهودی ۱۵ از ۲۷
منطقی ۱۹ از ۳۱
احساسی ۲ از ۲۱
منضبط ۲۴ از ۲۸
معطف ۳ از ۳۱
خیلی ممنونم از لطفتون

منصوره حاجعلی
مهمان
منصوره حاجعلی

سلام

من دوبار برای شما فرستادم ولی جوابی برام ایمیل نشد و اینجا هم اصلا نمی بینم سوالاتمو
ممنون میشم برام ایمیل کنید

آتنا
۲۰ از ۵۲
آرتمیس
۲۸ از ۵۲
آفرودیت
۳۲ از ۵۲
پرسفون
۲۳ از ۵۲
دیمیتر
۲۷ از ۵۲
هرا
۲۵ از ۵۲
هستیا
۲۵ از ۵۲

برونگرایی
۱۵ از ۳۵
درونگرایی
۱۹ از ۳۴
حسی
۸ از ۲۸
شهودی
۱۷ از ۲۷
منطقی
۱۶ از ۳۱
احساسی
۸ از ۲۱
منضبط
۱۲ از ۲۸
معطف
۱۶ از ۳۱

ممنون میشم جواب تحلیلتون رو ارسال کنید

سمیه
مهمان
سمیه

من تست ها رو زدم ولی نتیجه واسم نیومد😢

Fatemeh
مهمان
Fatemeh

آفرودیت ‎۳۱ امتیاز
۲ ● آرتمیس ‎۳۱ امتیاز
۳ ● آتنا ‎۲۲ امتیاز
۴ ● هرا ‎۲۰ امتیاز
۵ ● دیمیتر ‎۱۰ امتیاز
۶ ● هستیا ‎۱۰ امتیاز
۷ ● پرسفون ‎۱ امتیاز
تیپ شخصیت INTP
۶۰٪ادراکی
۴۰٪قضاوتی
۲۰٪احساسی
۸۰٪ منطقی
۴۷٪ حسی
۵۲٪ شهودی
۶۰٪ درونگرا
۴۰٪ برونگرا

سروه
مهمان
سروه

سلام خدمت شما من یک زن ٣٩ هستم متاهل و صاحب یک فرزند
در تست mbti به نتیجه isfj رسیدم( محافظ و مدافع)
نتایج تست آرکاتایپ من به صورت زیر است لطفا بنده رو راهنمایی بفرمایید
آتنا ١٧ ار ۵٢
آرتمیس ٢۵ از ۵٢
آفرودیت ٢٧ از ۵٢
پرسفون ٢۴ از ۵٢
دیمیتر ١٣ از ۵٢
هرا ٢٨ از ۵٢
هستیا ٢۴ از ۵٢

الهام
مهمان
الهام

سلام من تست رو زدم ولی جوابم رو میدا نکردم

سمیرا
مهمان
سمیرا

سلام خسته نباشید
ممنون میشم اگه نتیجه ی تست منو تحلیل کنین
من ۲۲سالمه و مجرد هستم
آتنا۳۹
آرتمیس۳۹
آفرودیت ۲۵
پرسفون۳۴
دیمیتر۲۶
هرا۴۵
هستیا،۳۴

منصوره حاجعلی
مهمان
منصوره حاجعلی

آتنا
۲۳ از ۵۲
آرتمیس
۲۹ از ۵۲
آفرودیت
۳۱ از ۵۲
پرسفون
۲۱ از ۵۲
دیمیتر
۳۰ از ۵۲
هرا
۳۲ از ۵۲
هستیا
۲۳ از ۵۲

برونگرایی ۱۱ از۳۵
درونگرایی ۲۲ از۳۴
حسی ۱۱ از ۲۸
شهودی ۱۵ از ۲۷
منطقی ۱۹ از ۳۱
احساسی ۶ از ۲۱
منضبط ۱۱ از ۲۸
معطف ۱۸ از ۳۱

سلام
وقتتون بخیر
منصوره هستم میخواستم اگر میشه این تست ها رو برام تحلیل کنید
ممنون میشم

ندا
مهمان
ندا

سلام من تست را زدم ولی نتیجه را به من نمیده، وقتی که روی دریافت نتایج میزنم

زهرا
مهمان
زهرا

سلام ۲۹ سالمه ممنون میشم تفسیر بفرمایید آتنا
۲۴ از ۵۲
آرتمیس
۲۸ از ۵۲
آفرودیت
۳۲ از ۵۲
پرسفون
۲۴ از ۵۲
دیمیتر
۱۳ از ۵۲
هرا
۲۴ از ۵۲
هستیا
۲۴ از ۵۲

نرگس موسوی
مهمان
نرگس موسوی

سلام و شب خوش من تست رو قبلا تو سایت دیگه ای زده بودم اما نتایج رو ذخیره نکردم الان مجدد تست زدم و از نتایج چیزی سر در نیاوردم ممنون میشم راهنمایی بفرمایین

آتنا
۱۴ از ۵۲
آرتمیس
۲۴ از ۵۲
آفرودیت
۲۲ از ۵۲
پرسفون
۲۹ از ۵۲
دیمیتر
۲۱ از ۵۲
هرا
۲۴ از ۵۲
هستیا
۲۴ از ۵۲

نرگس
مهمان
نرگس

آتنا
۱۷ از ۵۲
آرتمیس
۲۲ از ۵۲
آفرودیت
۲۷ از ۵۲
پرسفون
۱۸ از ۵۲
دیمیتر
۲۵ از ۵۲
هرا
۳۲ از ۵۲
هستیا
۲۸ از ۵۲
سلام تشکر میکنم از سایتتون، من خانم ۳۲ساله و مجرد هستم ،ممنون میشم نتیجه تست منو برام بزارید

راحله سرلک
مهمان
راحله سرلک

باسلام و سپاس
من یکبار این نتایج رو گذاشتم ولی متاسفانه هرچی میگردم پاسخ شمارو پیدا نمیکنم میتونم ازتون تقاضا کنم تحلیل بفرمایید
اتنا ۲۶
آرتمیس ۳۷
آفرودیت ۴۲
پرسفون ۲۸
دیمیتر ۱۲
هرا ۳۰
هستیا ۳۲
______
برونگرا ۱۷ از ۳۵
درونگرا ۱۶ از ۳۴
حسی ۱۳ از ۲۸
شهودی ۱۳ از ۲۷
منطقی ۱۶ از ۳۱
احساسب ۸ از ۲۱
منصبط ۲۳ از۲۸
منعطف ۲از۳۱

سپاسگزارم

m.m
مهمان
m.m

آتنا
۲۷ از ۵۲
آرتمیس
۱۸ از ۵۲
آفرودیت
۲۷ از ۵۲
پرسفون
۲۶ از ۵۲
دیمیتر
۲۴ از ۵۲
هرا
۳۱ از ۵۲
هستیا
۲۴ از ۵۲
سلام، لطفا افسیر این امتیازات رو میفرمایید؟

سرور
مهمان
سرور

۲۱ ساله شیمیست
تست mbti
Intj
اتنا ۲۶
ارتمیس ۳۴
افرودیت ۲۶
پرسفون ۲۹
دیمیتر ۱۱
هرا ۱۵
هستیا ۱۲

راحله
مهمان
راحله

با سلام جناب آقای دکتر تست ها رو زدم و ازتون تقاضا میکنم راهنماییم بفرمایید
آتنا ۲۶
آرتمیس ۳۷
آفرودیت ۴۲
پرسفون ۲۸
دیمیتر ۱۲
هرا ۳۰
هستیا ۳۲
قبلا از توجه جنابعالی سپاسگزارم

ل.ا
مهمان
ل.ا

سلام، طبق گفته شما این تست رو هم انجام دادم. اگه تحلیل این رو هم لطف کنین خیلی ممنون میشم. باز هم ممنون برای این وقت و زمانی که میذارین.
آتنا
۲۷ از ۵۲
آرتمیس
۳۰ از ۵۲
آفرودیت
۲۴ از ۵۲
پرسفون
۲۵ از ۵۲
دیمیتر
۱۸ از ۵۲
هرا
۳۲ از ۵۲
هستیا
۲۷ از ۵۲

آیلینا
مهمان
آیلینا

اینم نتیجه تست دوم:
آتنا ۳۴ از ۵۲
آرتمیس ۴۰ از ۵۲
آفرودیت ۴۶ از ۵۲
پرسفون ۳۷ از ۵۲
دیمیتر ۲۵ از ۵۲
هرا۳۹ از ۵۲
هستیا۲۴ از ۵۲

در ضمن نوجوون هم هستم،اینها معنیش چیه ؟! میتونید توضیح بدید برام!؟

آیلینا
مهمان
آیلینا

سلام یک عدد نوجوان هستم و این هم جواب تست ها:
برونگرایی۲۵ از ۳۵
درونگرایی ۱۲ از ۳۴
حسی ۱۱ از ۲۸
شهودی۱۳ از ۲۷
منطقی ۱۲ از ۳۱
احساسی ۱۰ از ۲۱
منضبط ۷ از ۲۸
معطف ۲۲ از ۳۱
بنظرتون من مناسب چه رشته و حیطه ای هستم ؟

Shiriiin
مهمان
Shiriiin

چرا نتیجه تشت برای من نمیاد؟

فهيمه
مهمان
فهيمه

بهتر نبود مثل تست ارکتایپ مردان واسه خانمها هم بصورت کامل توضیح میدادین که هرکدوم ازین ایزدبانوها چه معنایی داره؟ حالا مثلا که چی فقط به هرکدوم امتیازدادین و نمودار کشیدین
آتنا ٣۴
هرا ٣١
افرودیت ٣١
ارتمیس ٢٩
پرسفون ٢٩
هستیا ١٨
دیمیتر ١٠

Cocoa
مهمان
Cocoa

من هر چقدر تست میزنم نتیجه در نمیاد.

mina
مهمان
mina

آتنا
۱۸ از ۵۲
آرتمیس
۳۲ از ۵۲
آفرودیت
۳۶ از ۵۲
پرسفون
۲۳ از ۵۲
دیمیتر
۲۳ از ۵۲
هرا
۲۷ از ۵۲
هستیا
۲۸ از ۵۲

هانیه
مهمان
هانیه

من درمورد تست mbti , سرچ میکردم به سایت شما برخوردم
دانشجوی ترم آخر پزشکی هستم ۳ ماه دیگه فارغ التحصیل میشم، مجرد
برای امتحان دستیاری دارم برنامه ریزی می کنم درمورد رشته تخصصی که چه چیزی رو انتخاب کنم راهنمایی میخواستم.
قلب، داخلی یا پوست یا کودکان؟؟ با توجه به ویژگی های شخصیتیم
با سپاس

هانیه
مهمان
هانیه

با سلام
برونگرایی ۳۰
درونگرایی ۳
حسی ۱۸
شهودی ۷
منطقی ۱۸
احساسی ۸
منظبط ۲۵
منعطف ۱
آتنا ۲۲
آرتمیس ۲۴
آفرودیت ۳۴
پرسفون ۱۷
دیمیتر ۱۲
هرا ۲۶
هستیا ۱۳

سپیده
مهمان
سپیده

سلام من ۲۴ ساله متاهل دارای دو فرزند و دانشجوی کارشناسی ارشد mbaهستم
ممنون میشم راهنمایی کنید
برونگرایی ۱۲ از ۳۵
درون گرایی ۲۲ از ۳۴
حسب ۱۷ از ۲۸
شهودی ۹ از ۲۷
منطقی ۲۶ از ۳۱
احساسی ۴ از ۲۱
منضبط ۲۴ از ۲۸
منعطف ۱۵ از ۳۱
Is to
اتنا ۳۰
ارتمیس ۲۷
افرودیت ۱۴
پرفسون۲۲
دیمیتری ۱۵
غذا ۳۱
هستیا یا ۲۰

Mah
مهمان
Mah

سلام
۲۶ ساله هستم
هرا/۳۱
افرویت/۲۷
ارتمیس/۲۶
اتنا/۲۲
پرسفون/۱۷
دیمیتر/۱۴
هستیا/۱۳

طاهره
مهمان
طاهره

طاهره

Fatemeh
مهمان
Fatemeh

سلام میشه لطفا این نتایج رو برام تحلیل کنید
آتنا ۳۰
ارتمیس۲۵
افرودیت۲۳
پرسفون۲۸
دیمیتر۲۳
هرا۳۰
هستیا۲۸
_____
Infp
برونگرا ۱۳
درون گرا ۲۱
حسی۰
شهودی ۲۵
منطقی ۷
احساسی ۱۴
منظبت ۱۲
معطف ۱۴

نسرین
مهمان
نسرین

با سلام و سپاس از مطلب مفیدی که به اشتراک گذاشتید. نتیجه تست من به شرح زیر بود:
آتنا
۱۸ از ۵۲
آرتمیس
۳۱ از ۵۲
آفرودیت
۳۵ از ۵۲
پرسفون
۲۹ از ۵۲
دیمیتر
۱۸ از ۵۲
هرا
۲۸ از ۵۲
هستیا
۲۸ از ۵۲
سپاس از راهنمایی تان🌹

سهیلامهتاجی
مهمان
سهیلامهتاجی

سلام مشتاقم نظر شما رو بدونم در رابطه با نتاج آ زمون و اینکه با چه مردانی میتونم رابطه موفق تری داشته باشم.
آفرودیت ۴۴
هرا۳۱
آرتمیس ۲۹
پرسفون ۱۵
آتنا ۱۴
دیمیتر۱۴
هستیا۱۴
شخصیتEstj
برونگرا۳۲
حسی ۲۷
منضبط ۲۷
منطقی ۱۴
احساسی۷
شهودی ۱
معطف ۱

نگار
مهمان
نگار

سلام می خواستم تست من و تحلیل کنید
آتنا ۱۷
آرتمیس ۲۵
آفرودیت ۳۳
پرسفون ۲۵
دیمیتر ۱۷
هر آ ۲۵
هستیا ۲۰

elham
مهمان
elham

الهام۱۹ ساله مجرد
۱ ● آرتمیس ‎۳۰ امتیاز

۲٫آفرودیت ‎۲۲ امتیاز
۳ ● دیمیتر ‎۲۰ امتیاز
۴ ● هرا ‎۱۲ امتیاز
۵ ● پرسفون ‎۱۱ امتیاز
۶ ● هستیا ‎۱۰ امتیاز
۷ ● آتنا ‎۸ امتیاز
تحلیل شما رو ی خوام/

elham
مهمان
elham

الهام۱۹ ساله
۱ ● آرتمیس ‎۳۰ امتیاز

۲٫آفرودیت ‎۲۲ امتیاز
۳ ● دیمیتر ‎۲۰ امتیاز
۴ ● هرا ‎۱۲ امتیاز
۵ ● پرسفون ‎۱۱ امتیاز
۶ ● هستیا ‎۱۰ امتیاز
۷ ● آتنا ‎۸ امتیاز

آتوسا
مهمان
آتوسا

سلام ممنون میشم راهنمایی کنید
آتنا۳۷
آرتیمیس۴۰
آفرودیت۳۷
پرسفون۲۵
دیمتر۱۸
هرا۳۴
هستیا۲۲

شيوا
مهمان
شيوا

سلام وقت بخیر،میتونم بگم سوال ها خوب بودن اما طولانى و در انتها بنده نتیجه اى نگرفتم از این تست ،کاش معنى گزینه ها مثل آفرودیت و غیره رو مى نوشتین 🙏🙏

نسرین
مهمان
نسرین

چطورم؟
خودم که خیلی میپسندم ماشالا به خودم
میخوام نظر شما رو هم بدونم دکتر جون
با تشکر و ممنان

آتنا ۱۰ از ۵۲
آرتمیس ۲۱ از ۵۲
آفرودیت ۴۴ از ۵۲
پرسفون ۲۵ از ۵۲
دیمیتر ۱۴ از ۵۲
هرا ۲۰ از ۵۲
هستیا ۱۶ از ۵۲

راضیه
مهمان
راضیه

سلام وقتتون بخیر…
۲۵ساله و مجرد هستم خیلی دوست دارم درمورد تیپ شخصیتم راهنماییم کنید.احتمالا وضعیت وحشتناکی دارم.لطفا کمک کنید
باتشکر.
آتنا ۱۷
آرتمیس۲۶
آفرودیت۱۲
پرسفون۱۹
دیمیتر۱۱
هرا۲۴
هستیا۱۷

نیلوفر
مهمان
نیلوفر

میشه لطفا نتیجه تستم بهم بگین؟
آتنا ۲۴
آرتیمیس۲۳
افرودیت ۲۶
پرسفون ۲۸
هرا۲۲
دیمیتر ۱۹
هستیا۲۰

نیلوفر
مهمان
نیلوفر

سلام می خواستم تست من تحلیل بفرمایید . آتنا۲۵ آرتیمیس ۲۰
پرسفون ۳۰
افرودیت ۲۶
هستیا۲۰
هرا۲۴
دیمیتر۲۰

تست mbti
برونگرا ۱۸
درونگرا۱۵
شهودی ۱۸
حسی۱۰
منطقی ۹
احساسی ۱۲
منضبط۹
منعطف ۲۱

pariii
مهمان
pariii

با عرض سلام و خسته نباشید
امکانش هست من رو کمی راهنمایی کنید
سپاس گزارم
آتنا ۲۹
ارتمیس ۱۶
افرودیت ۹
پررسفون ۱۷
دیمیتر ۵
هرا ۳۷
هستیا ۲۰

Sos
مهمان
Sos

سلام من ۳۰ ساله و مجردم از طریق سایت ۱۶personalities ,
INFP-T شدم و در سایت شما اطلاع زیر رو گرفتم لطف میکنید راهنماییم کنید تیپم چی هست و چطور میتونم جنگجویی و رسیدن به اهداف رو در خودم زیاد کنم؟؟ اگه امکان داره جواب ایمیل بشه
آتنا ۲۷
ارتمیس۲۷
افرودیت ۱۹
پرسفون ۳۰
دیمتر ۲۵
هرا ۳۱
هسیتا ۲۴

anahita
مهمان
anahita

سلام
۱۹ساله و مجرد
نتیجه:
آتنا:۱۵
آرتمیس:۷
آفرودیت:۴۴
پرسفون:۱۲
دیمیتر:۲
هرا:۱۶
هستیا:۲
لطفا نظرتون رو بدید

سحر
مهمان
سحر

سلام
خسته نباشید
من ۳۷ ساله هستم و از همسرم جدا شده ام. در ضمن شاید مهم باشه که بدونید من سابقه درمان سرطان رو هم دارم. نتبجه تست من:
آتنا ۲۳
آرتمیس ۱۵
آفرودیت ۳۷
پرسفون ۲۰
دیمیتر ۵
هرا۱۸
هستیا ۱۱
میشه یه تفسیر کوچولو بکنید برام. خیلی ممنونم.

مری
مهمان
مری

سلام ۳۶ ساله متاهل و infj هستم وببخشید چند بار کامنت شده فکر کنم دایم پیغام خطا دارم و جواب تست هم :
آتنا
۲۵ از ۵۲
آرتمیس
۲۳ از ۵۲
آفرودیت
۱۱ از ۵۲
پرسفون
۲۹ از ۵۲
دیمیتر
۲۲ از ۵۲
هرا
۱۷ از ۵۲
هستیا
۲۵ از ۵۲

نظر شما چیست؟

مری
مهمان
مری

آتنا
۲۵ از ۵۲
آرتمیس
۲۳ از ۵۲
آفرودیت
۱۱ از ۵۲
پرسفون
۲۹ از ۵۲
دیمیتر
۲۲ از ۵۲
هرا
۱۷ از ۵۲
هستیا
۲۵ از ۵۲

نظر شما چیست؟

روژین
مهمان
روژین

سلام.نتیجه ی تست من:
آتنا ۱۶ از ۵۲
آرتمیس ۲۴ از۵۲
آفرودیت ۲۸ از ۵۲
پرسفون ۱۹ از ۵۲
دیمیتر ۱۱ از ۵۲
هرا ۱۰ از ۵۲
هستیا ۱۵ از ۵۲

آوا
مهمان
آوا

آتنا
۱۵ از ۵۲
آرتمیس
۲۱ از ۵۲
آفرودیت
۳۷ از ۵۲
پرسفون
۲۵ از ۵۲
دیمیتر
۲۳ از ۵۲
هرا
۳۰ از ۵۲
هستیا
۲۳ از ۵۲
سلام این تیجه تست من بود لطفا راهنمایی کنین ممنونم

آوا خلیلی
مهمان
آوا خلیلی

آتنا
۱۵ از ۵۲
آرتمیس
۲۱ از ۵۲
آفرودیت
۳۷ از ۵۲
پرسفون
۲۵ از ۵۲
دیمیتر
۲۳ از ۵۲
هرا
۳۰ از ۵۲
هستیا
۲۳ از ۵۲
سلام این نتیجه تست من بود لطفا راهنمایی کنین ممنون

باران
مهمان
باران

سلام. نتیجه تست من:
آتنا ۳۱ از ۵۲
آرتمیس ۲۹ از ۵۲
آفرودیت ۲۷ از ۵۲
پرسفون ۲۶ از ۵۲
دیمیتر ۲۲ از ۵۲
هرا ۳۶ از ۵۲
هستیا ۲۷ از ۵۲
ممنون میشم تحلیلش رو بفرمایید.

لیلی
مهمان
لیلی

با سلام و عرض ادب
خسته نباشید. ممنون میشم تفسیر بفرمایید
اتنا ۲۴
ارتمیس ۳۳
افرودیت ۲۴
پرسفون ۲۸
دیمیتر ۲۹
هرا ۲۹
هستیا ۲۶
ممنون و سپاسگذارم

النا
مهمان
النا

نتیجه تست آرکتایپ:
سن ۲۸

آفرودیت۳۸ از ۵۲
پرسفون۳۷ از ۵۲
هستیا ۳۳ از ۵۲
هرا ۲۸از ۵۲
آرتمیس ۲۶ از ۵۲
دیمیتر ۲۶از ۵۲
آتنا ۲۴ از ۵۲

لیلی
مهمان
لیلی

سلاام و درود جناب خیرآبادی
نتیجه تست من از ۵۰ اینا بوده:
آتنا ۱۶
آرتمیس ۳۴
آفرودیت ۳۷
پرسفون ۲۶
دیمستر ۲۶
هرا ۴۰
هستیا ۳۳
«من ندانم که کی ام؟!!..» میشه خواهش کنم نتیجه رو تحلیل کنین؟ نقاط ضعف و قوت چیه و چیکار باید انجام بدم تا به تعادل برسم؟ .. نتیجه اون تست هم این بود: ENFJ
ممنونم و منتظر (به ایمیل هم میاد؟!)

شقایق
مهمان
شقایق

سلام
آتنا
۲۴ از ۵۲
آرتمیس
۳۱ از ۵۲
آفرودیت
۲۸ از ۵۲
پرسفون
۶ از ۵۲
دیمیتر
۱۸ از ۵۲
هرا
۲۰ از ۵۲
هستیا
۱۴ از ۵۲

رضوان
مهمان
رضوان

من تو مسیر بدی نیستم اما انقدر که میگید من انرژی ندارم بلکه افسردگی هم دارم و گاهی به خودکشی فکر میکنم
زیاد تلاش نمیکنم ۴ سال از زندگیمو هدر دادم در حال حاضر ۲۲ سالمه
شرایطم اوکی هست یعنی زیاد ارتباط ندارم با کسی دوس دارم فقط تو اتاقم مشغول یچیزی باشم یا درس خوندن یا کار با کامپیوتر اما خب قانون همه جا هست و نمیشه ازش فرار کرد
من چیزیو سرکوب نمیکنم فقط یسری چیزا هست از اولش ازشون خوشم نمیومد مثل ارتباط طولانی با یه دوست یا ازدواج کردن و بچه دار شدن

رضوان
مهمان
رضوان

اینم نتایج mbti
برونگرایی ۳ از ۳۵
درونگرایی ۲۸ از ۳۴
حسی ۴ از ۲۸
شهودی ۲۴ از ۲۷
منطقی ۲۳ از ۳۱
احساسی ۴ از ۲۱
منضبط ۲ از ۲۸
منعطف ۲۸ از ۳۱

رضوان
مهمان
رضوان

سلام
بله مجردم چجوری اینو حدس زدید؟ و اونیکی تست که دادم شخصیتمم intp بود.

منظورم از چجوری اینه که اینا چه معنایی دارن فکر ارتیمسو شنیدم قبلا اسمشو یه جنگجو با تیر کمان بود

المیرا
مهمان
المیرا

سلام وقتتون بخیر
من تست رو انجام دادم ممنون میشم برام‌ تحلیل کنید.
آتنا ۲۰از۵۲
آرتمیس۱۸از۵۲
آفرودیت۲۰از۵۲
دیمیتر۶از۵۲
هرا۱۳از۵۲
هستیا۱۱از۵۲

نارسیس
مهمان
نارسیس

سلام من جوابمو فرستادم ولی نمیبینمش

نارسیس
مهمان
نارسیس

سلام تست جالب و تاثیرگزاری بود.
مدتی هست به خودم به عنوان یک زن،یک معشوقه،یک مادر،یک کارمند و یک در جستجوی آرزو فکر میکنم.و تلاشهایی برای متعادل بودن میکنم.امتیازهای من به شکل زیر،لطفا منو راهنمایی کنین ممنونم.
آتنا۲۰٫
آرتمیس۱۸٫
آفرودیت۲۱،
پرسفون۱۰،
دیمیتر۱۲٫
هرا۱۵٫
هستیا۱۶٫
همه امتیازها از ۵۲

رضوان
مهمان
رضوان

آتنا
۳۹ از ۵۲
آرتمیس
۳۵ از ۵۲
آفرودیت
۲۴ از ۵۲
پرسفون
۲۶ از ۵۲
دیمیتر
۹ از ۵۲
هرا
۸ از ۵۲
هستیا
۱۹ از ۵۲

یعنی چجوری؟

مرجان
مهمان
مرجان

سلام ممنون که به سوال ها جواب میدین.
جواب تست من به این شکل بود:
اتنا ١٩
ارتمیس ١۴
افرودیت ٢٧
پرسفون ٢٣
دیمتر ٩
هرا ٢٢
هستیا ١۶
ممنون میشم اگه تحلیلش کنید.